bugün

hem uludağ sözlük yazarı hem de duyarlı iki vatandaş olarak * kucukkemanci ve kucukpanda nın da etkin olduğu bir kitap kampanyasıdır.
diyarbakır silvan da bulunan bir orta okula kitap yardımı yapılacak ve bir kütüphane oluşturulacaktır.
ilgili olan, yardım etmek isteyen olursa bana gerekli bilgileri edinmesi için pm aracılığı ile ulaşması rica olunur.
hem uludağ sözlük yazarı hem de duyarlı iki vatandaş olarak * kucukkemanci ve kucukpanda nın da etkin olduğu bir kitap kampanyasıdır.
diyarbakır silvan da bulunan bir orta okula kitap yardımı yapılacak ve bir kütüphane oluşturulacaktır.
ilgili olan, yardım etmek isteyen olursa bana gerekli adres bilgilerini edinmesi için pm aracılığı ile ulaşması rica olunur.
desteklediğim kampanyadır. Ayrıca çocuk tiyatro oyunumuzu daha önce hiç tiyatro izlememiş köy çocuklarına ulaştırma konusundaki sponsor arayışlarımız devam etmektedir.
ziya gökalp türkçülüğün esasları ile destek vermek istediğim kampanya.
molotof ve el yapımı bomba olarak geri dönecek kampanyadır.
aydınlanamamış köhne insanlar umarım bu güzel kampanyayı karanlıklarına boğmaz. ilk mili tarih kitaplarını, ardından türk ve batı klasikleri olan kitapları göndermeliyiz bence. bunları okurlarsa goethe, dante, shakespeare v.s. kişilere ait eserleri gönderebiliriz. devamında bir stephan hawking kitabı neden olmasın?
desteklenmesi . daha iyi bir organizasyon yapılması gereken kampanyadır.

kaldı ki uludağ sözlük bu tarz organizasyonlarda oldukça başarılıdır.
Okuyacaklarini zannedip ego tatmin etmektir.
sözlükdaşlarımın katılımlarını dört gözle beklemekte olduğum kampanya.
destek verilmesi gereken bir kampanya olmuş. Doğudaki çocukları pkk yandaşı ilan etmek gibi bir gerizekalılık yapmaktansa aramıza katmak aydınlanmalarını sağlamak en mantıklısı bu arkadaşlar. inşallah yazarlarımızdan ve modlardan yeterli destek gelir.
(bkz: ok)
ırk memleket ve kültür gibi kavramlara aldırış edilmeden desteklenmesi gereken kampanyadır. göndereceğim elimden geldiği kadarıyla.