bugün

16 milyon (eski parayla trilyon) ödenekle bunumu bulmuşlar.
NASA bizi kıskanıyor.
(Bkz: Cımbızlanarak günaha girmek)
Kadınların erkeklere benzemesi dinen haram olduğundan kadınların bıyıklarını almaları daha doğrudur bence. Ama yine de sen bilirsin diyanetcim.
bıyıklı ve kıllı seviyosa bizim ruhban sınıfı...

süslümanlar şokta!
türbanlı genç bacılar kalem kaşlardan vazgecirilme eşiğinde!
seküler yaşam tarzını benimseyenler zaten diyanetin bu saçmalıklarını iplemez. ama kaş bıyık konusunda tavizi olmayan türbanlı yeni nesil müslüman kadınlar ne yapacak muamma...
sürme çekmek sünnettirden yola çıkıp bi kilo makyaj yapan süslümanlar, bakalım bu konuda hangi hadis/sünnetten icazet alacaklar?

adnan oktar bunu beğenmedi
Şükür bugün de aydınlandık.
ağda mı yapcaz kaşa? anlamadım ben şimdi.
Şu din satıcılarına bayılıyorum. Yakında eğer aceleniz yoksa koşmak günahtır diyecekler. Kılın kime ne zararı var kardeşim ister keserim istersem uzatırım.
Cımbızla mı demiş. ip falan serbestmiymiş? Bu konuda aydınlatsınlar. Zira buna ciddi anlamda itibar edecek zavallı bir grup var.
Şimdi klişe olacak ama dünyanın her yerinde müslüman kanı akarken, allah'ı inkar eden darwinist, materyalist eğitim verilirken diyanetin şu tarz fetvalarla gündeme gelmesi, az önce saydıklarıma ses çıkarmaması kadar üzücü bir şey yok.
neler ile uğraşıyoruz farkında mısınız? böyle ıvır zıvır işlerle diyanet kendini yıpratıyor.
bilmem kaç yüz binlik mersedesin hakkını vermişler.

bunlardan hiç bir hizmet almadım, almam.

vergilerim haram olsun.

müdür, bana ne ya cımbızdan aynadan ?

sandıktan oy çalanlar ve çaldıranlarla ilgili fetva ver, yiyorsa tabi.
Kütüb i sitte okuyan yazarlara tanidik gelecek olan durumdur.

Kas inceltmek haramdir, okay onu herkes bilir.

Kadinlar da esasen tüm yüzdeki killari almak yasaktır. Ama yok psikolojin bozulmayacaksa yok bilmem ne diyen gerizekalılar yine yapacaklari işin içine etmis. Bir tane dogru düzgün fetva veremez zaten bunlar.
doğruysa şayet külliyen hatalı fetvadır.

en genel manada fetva şudur ki:
allah biz insanların "kusursuz" diye tabir ettiğimiz insanlarda yaratmıştır, yaratmaktadır. top/en yüksek bu olsun. o halde bunu baz alarak insan kılını da alır, cımbızını da kullanır. bunda herhangi bir beis yoktur. lakin yaratılış kurallarının dışına çıkmadan. bu ne demektir. sen tutup "ben karşı cinse geçmek istiyorum sonuçta oda bir allah yaratığı, ona benzemek(ameliyat) istiyorum" dersen işte orada allah'ın kurallarının dışına çıkmış olursun. bu yasaktır. ama kendi cinsinin en yükseğini hedef alarak kendine istediğin modifiyeyi yapabilirsin. şimdi böyle "istediğin modifiyeyi yapabilirsin" şeklinde bir cümle kurduk ucu çok açık oldu. boş beleş kardeşlerimiz farklı yönlere çekebilirler. dini bilgi olarak orta derecede veya ortaya yakın alt yapısı olanlar ne demek istediğimi, kastımı anlamış olmalılar. yinede soru alabilirim. hayırlı cımbızlar.