1. 1.
  camilerde atatürk'e dua ediliyor mu diye soran muharrem ince'ye diyanet'in verdiği camiye gelip dua edebilirsiniz şeklinde olan cevaptır.

  (bkz: deliyle deli olmak) * *

  diyanet ten muharrem ince ye ince ayar

  (#20101749)

  edit: eğer en azından bir kandil akşamı zahmet edip de kandil programı yayınlayan bir kanalı açma zahmetinde bulunsaymış atatürk'e, tüm şehitlerimize ve gazilerimize nasıl dua edildiğini görürmüş. *
  9 -9 ... cuneren
 2. 2.
  muharrem inceye boru gıbi girmiş ayar.
  8 -4 ... turkce karakter nerde olum
 3. 3.
  yerinde ayar dir.
  3 -5 ... annabelle s secret
 4. 4.
  soruyu cevaplayamamış ayardır.
  4 -2 ... barut osman
 5. 5.
  yazık lan bunu ayar zanneden var...
  4 -13 ... jorge lois borges
 6. 6.
  Laiklik elden gidiyor şeriat geliyor iran gibi olacağız hangi devirde yaşıyoruz? Çağdaş olun... Beyin: error 404 not found
  1 -2 ... duinoagitlari
 7. 7.
  bilezik gibi geçirilmiş ayardır.
  2 ... cornivolk
 8. 8.
  adam bildiğin "hayır, Gel sen dua et" demiş.
  1 -2 ... utkutr
 9. 9.
  atatürk'e dua etmek için camii'ye gitmeye gerek yoktur oturduğunuz yerde evde namaz kılarken kısacası istediğiniz zaman dua edebilirsiniz. bunu ayar sananlar soru o mu? camii'nin imamı diyanet işlerine bağlı kişi dualarında hutbe sonralarında edilen dualarda tüm geçmişlere dua ederken atatürk'e neden etmiyor? bunun cevabını verecek yürek var mı? yok ancak laf ebeliği. bunu ayar sanıp seviyorlar bi de.
  1 -2 ... oytunkaran
 10. 10.
  gerçekten ince ayardır ne kadarını yiyebildiğine bağlı gerçi. bu beynamazlar uğramadıkları için atatürk ün dua ihtiyacını da biz karşılıyoruz neyse sen rahat uyu atam biz burdayız.
  2 ... nasil guzel yazmisim lan di mi