bugün

yaa bence müslümanlık filan çok saçma yea, annecim uçak düşüyor bismillahirahmanirahim.
Tanrı aslinda bendim. (bkz: şirk)
Tuğçe kazaza sorulmasi gerekir. Bu konuda cok tecrubelidir.
bakara iyi makara.
Dinden ciktim dir.
Söylemeden de çıkabilirsiniz. illa ki bir şey söylemek mecburiyetinde hissettirmeyin insanları.
Bak son kez söylüyorum bir işaret veriyor musun ? Peki peki ben gidiyorum'dur.
Hatırlamıyorum ama büyük ihtimal bir şey söylemeden araştıra sorgulaya çıkmıştım. Son sözlerim olmamıştı. Ne öyle ölmeden önce eşşedüenna.. deyip müslüman olanlar gibi. Olmadı öyle bir şey.
Tuğçe Kazaz hangi dinde bakıp gelicem.
entryleri okurken sizi de dinden çıkaracak başlık. (bkz: sakıncalı başlık)
Bu kitap ( kuran ) Allah sözü olamaz.
hiçbir söz söylemedim. sadece çelişkileri gördüm ve bdsm tarzı cehennem tasvirini görünce, yazan kişinin ne kadarda değişik bir işkence fantezisi olduğunu fark ettim. muhammede akraba kadınlarının helal olduğu(ki muhammede iniyo o söylüyor ulan insan utanır lan bunu sahabelere söylemeye. düşünsenize peygamber olduğunu iddia ediyon demekki sahabeler baya cahilmiş. ''ey ahaliler, yazın bakalım. allah diyor ki bana her türlü akraba kızı helal. ama size haram çünkü ben resulüm.'' ve muhammed içinden şunu der 'bekle beni amca kızı benim olacaksın...') böyle saçmalık olurmu aga? savaş ganimetleride allaha ve resulüne ait. diyor ki kafirler cehenneme girecek. ama imamlar diyor yok diğer dindekilerde girebilir. kimi diyor iyi olmak yeterli.
hepsini geçtim. hadi bunların hepsi doğru olsun. ulan bana amk. muhammed karı kız almış bana ne. ganimet almış bana ne?? kuran dediğin kitap öğüt amaçlı bir kitap değil mi. kuralları belirten ve öğüt veren? sizce bir allah size 500 lü yılda yaşamış peygamberin kendine akraba kızını helal etmesini kitabına yazdırır mı???? 1 gram mantık yok 1 gram. isteyen isteğle evlensin amk bana ne. bu olayda öğüt yok, bu olayda bizi ilgilendiren bir kural yok akraba evliliği zaten haram olduğu başka ayetlerde var.
neden bu ayete takıldım. ulan bu siyaset lan. nasıl görmüyonuz. adam ayakta sikmiş. ben akraba kızı alırım size haram. ganimetler benim size haram. 18 lik çıtır hatun alıyor yardım amaçlı(!). 40 larında zengin kadınla evleniyor. direk iktidar oluyor zaten islamiyeti yayınca. yani bunlar görmesi kolay şeyler. sadece sorgulamak lazım.
Dinden çıkmadan önce:
Allah birdir ve Muhammed onun resulüdür.
Dinden çıkarken:
Kanka bir düşüneyim ben araştırayım çok tuhaf bilgiler varmış öyle duydum .
Dinden çıktıktan sonra:
Allah yoktur Muhammed bir saykodur.