bugün

dindar olmayipta her boku yemeyen insan türünden daha fazla günah işleyendir, riyakardır, sahtekardır.
birçok yerde karşılaştığım hatta iş-güç ya da okul gereği yakın olmak zorunda olduğum; içki, kumar, fuhuş gibi her türlü pis işlerine tanık olduğum insan türüdür. bir çoğu da bunları anlatır ve bunu yaparken o kadar rahattır ki bir kaç dakika önce söylediği ya da biraz sonra söyleyeceği allah kelimesini düşünmemektedir bile.
ayrıca bunlar ota boka günah diyen insan tipi ile yakın akrabadır. kendi kafalarına göre yaşarlar dini, ondan sonra dindarım derler ama yapmadıkları halt, yemedikleri bok kalmaz.

(bkz: allah ıslah etsin)
(bkz: cisimi ediyom cisimi ediyom popom kuru kaliyo)
allah ile aldatan ve dinden soğutan sahtekar insanlardır. bunlar müslümansa ben değilim durumuna sokuyorlar bir çok insanı. bu yüzden çifte kavrulmuş büyük günah işliyorlar.
(bkz: din toplumların afyonudur)
sözüm ona sen! ya dindar görmemissin yada dindarin manasini tam anlamiyla cözememissin:) Birincisi, kerhaneye gidenler dinsiz olacak yada baska dinden olacak diye birsey yok! degil mi? Ikincisi, nedense böyle seyleri kafasina takan arkadaslar zamaninda cok kerhane görüp yada cok liseli götürüpte sonradan seyi islemez olup diline yada eline vuran kisiler oluyor nedense? ücüncüsü kimseyi hor görmemek lazim malesef türkiye de bir müslümanin kendini kolay muhafaza etmesi mümkün degil. gerek cevre sartlari gerekse kanunlar hep lehte. tabiki bir cok kendini sözde müslümán zanneden insanlarin sayisida bir hayli fazla. birileri illaki müslüman insanlara camur atmak zorunda. bu dün böyleydi bugün yine böyle yarinda böyle olacak! bunu sizde biliyorsunuz. kim bilir belki de bu makus talih bir gün degisirde gercek manada özgür bir TÜRKIYE hayalini gercege dönüstürürüz. tekrar konumuza gelecek olursak kim ne halt ederse etsin onu yargilamak bizim haddimize degil allah ile kul arasina girmeyelim. kanunen bir sorun varmi milletin seyine karisiyorsunuz kardesim? hatasiz kul olmaz demisler, o zaman günahsizda biz olamayiz eger hatasini anlayip tövbe edenler varsa ne mutlu onlara. bu arada sen dindarlar diye bahsetmissin yazinda, pekala sen dinsizmisin? cok kafama takildi bu valla. bizde sana birkac sey yakistiralim isterdim...
herkez gibi nefsi olan ve ona yenik düşen insandır. zarardadır.
(bkz: dostum dindar demişsin puşt çıktı)
(bkz: boklunun çişliye mana bulması)
(bkz: şekerim dindar demişsin ama pezevenk çıktı)
(bkz: yarrak babam afedersin) *
dindar görünmek ve her türlü günahı işleyen insanları yaratıcı bilir. o herşeyi bilen ve görendir ceza vermek yaratıcınındır. biz insanları hiç ilgilendirmemeli. bu tip insanlardan uzak durulması yeterlidir.
her cuma sabahtan namaza gidip, aksam sevgilisiyle barlarda surten insan türüdür.
bok yemezler, bok yiyenine henüz rast gelmedim. lakin günah işleyenleri vardır. müslüman zaten günah işlemeyen insan demek değildir. günahı inkar etmek ile günahı işlemek arasın da ciddi fark vardır.
türünün nirvana düzeyindeki bireyi.
en yüce duyguların her daim bekçisi. ne kalp var ama adamda.

ama sorulduğunda da ben gene allahı biliyorum siz hiç bilmiyor sunuz der.
üniversitede bir örneği vardı denyo cinsinden.

öğlede sevgilisi buluşur konyada yiyişmedikleri yer kalmaz.(nasıl dövmediler hala anlamış değilim. it iti ısırmaz canım dimi)
akşamda aynı zat gelir tüm namazları kılar yatar.
+haydaaa. sonra sövüncede ateist oluyoruz amınıyim
daha çok gunaha bulAnmış insandır.
bira açarken bismillah çeken insan portresidir.
domuz gribinin müslüman ülkelere yayılmasını sağlayan insandır.
bunlar her bokun yanı sıra domuz da yerler çünkü.
(bkz: namaz kılarken fotoğraf çektiren insan)
zekidir. herkesi aldatacak kadar. yalnız kendini aldatamaz. hele ki allahtan, kitaptan, peygamber sünnetinden bahsedip , yemediği bok kalmayanlar, başkalaına hırslarından dolayı her türlü iftirayı atabilen şerefsiz modelleri vardır ki şahsen cehennem kazanlarında dalıcam bu ibnelere. nasıl olsa benim yanıma gelecekler.
(bkz: münafık) *
(bkz: fadime şahin)
Çok fazla sayıda olandır.Sözlükteki karşılığı yalancı düzenbaz dolandırıcı olabilir ve daha pek çok hakaret ve küfür.
en başta kendini kandıran insandır. göründüğü gibi olmayan herkes gibi tehlikelidir, muhatap alınmaması ve arada herhangi bir hukuk geliştirilmemesi doğru olur.
size ne canım. adam hesabını yukardakine verecek. tabi varsa.

ama yoksayıp her boku yese daha iyi olur. en azından vicdan azabı duymaz.

tabii en güzeli insan olup insanları üzmeden ve dünyaya güzel bir şeyler bırakarak ölmek. ister inançlı olun, ister olmayın.