bugün

bu tipler ülkemizde bayağı bir prim yapmaktadır maalesef, kendini allahın dünyadaki sözcüsü sanan, kendini dindar dürüst kimsenin hakkını yemeyen biriyniş gibi gösteren, ama aslında g..t verenin teki olan bu ibnelere karşı uyanık olmak gerek.
aslında müslümanlığın şu memlekette getirildiği noktanın başlarından bir olmaktır.

bu memleket atasını da, allahını da bilirdi. her şeyi değersizleştirdiler, muhafazakarlığı sahtekarlıkla bir ettiler, böyle böyle bu noktalara geldik.

torunu yaşında kızcağızların üstüne oynayan bu allahsız şerefsizlerinse yüreği bile yanmadı. bir müslüman olarak değil, bir insan olarak bile rahatsız olmadılar.

ben çok iyi bir müslüman değilim ama yukarda allah varsa o her şeyi görür ya, şah damarından da yakındır ya, işte onu bilecek kadar müslümanım.

allah görüyor... allah hepsinin ne olduğunu görüyor.

1 gram inançları varsa o köprüden nasıl geçeceklerini bir hayal etsinler bakalım.
Bunlar dinsizlerden beterdir. ( islam Dini adına konuşuyorum ) Allah'ın En sevmediği ibadet gösteriş olan ibadettir. Ama bu konuyu çarpıtanlar da var. Mesela nafile ibadetlerde gösteriş olmaması lazım. Ama Namaz kılmak farz bir ibadet. Her Müslümanın yerine getirmesi gerekir. Bundan dolayı ben namaz kılıyorum demek gösteriş sayılmaz.
kendi içinde çelişkiler bulunduran cümledir.

çünkü dindarlık başlı başına kaypaklıktır. ibneliği bilemem kendi tercihidir.
Avrupada yaşayan Türklerin icinde bulunduğu durum .
(bkz: takiye)
şakirtin tanımlama cümleleridir. şeytanın yoldaşıdır bunlar. yahudiden farkınız ne amk?