bugün

para kazanmanın en kolay yolu olarak dilenciliği benimsemiş insan müsveddesidir. gerçekten dilenmek zorunda kalan insanların güven sağlayamamalarının, bu insanlara acınamamasının sebebi olan sömürücü kişiliktir. * *
sadece dilenmek degildir bu aslinda, arkadaş ortaminda herşeyi ismarlatmaya çalışan kişilerde bunlara dahildir, hatta oyle bir duruma burunmuslerdirki, arkadasının ısmarlayacagından emin olarak yanina para bile almadan evden cikar. nefret edilesi insandir.
insan değildir cindir.
(bkz: dile benden ne dilersen)
(bkz: alışmış kudurmuştan beterdir)
ihtiyacı olup da dilenenler bir yere kadar saygı duyulasıdır fakat ya diğerleri... (bkz: ben neler gördüm sözlük)
evet evet bu anlatacağım tamamen gerçektir...
bak sözlük şimdi bazı kızlar vardır... bu kızların çok da erkek arkadaşları kendi deyimleriyle kankaları kenksleri aaayyy o benim kardeşim gibidirleri vardır. marka giyer bu hatunlar, marlboro light içerler... gece çıkarlar, makyajsız çıkmazlar... sık sık eve gelir kankaları .... çocuk eve gelmeden çat bi mesaj döşerler..
-cınımmmm...ya şimdi farkettim sigaram bitmişş :((( bde gelirken iççek bişiler alsonaaaaaa * bide milka strawberry yogurttt :P
gel de alma sözlük.alır da. kız eve gelince ne para verir ne bişey..
gecenin ilerleyen saatlerinde karnı acıkır hanım kızın,
-janberk dürüm mü soleseeeeeeeek der. dürüm de soler janberk hanım abla yanında ezme çiğköfte istemezse iyidir.
kapı çaldığınca siparişlerin geldiğini anlayan hanımkızımız toz olur.janberk dürümü de öder.
ilerleyen günlerde janberkle -kankilik- ilerleyince gece dışarı çıkmalar başlar.
girişi janberk verdiği gibi içkiler de janberktendir.
çıkışta çorba janberktendir.
hanım kızımızda bide hiç bozuk olmaz ki :((( sanki para bozamaz kimse...
sonra cocuk tabi ister karşılığını...
ve ne olur durum biliyo musunnn?
(bkz: kızıııım iki gezdik takıldık diye sevgili moduna girdi hamennn)
*
aşağıda gördüğünüz alternatif isimlere de sahip olurlar kendileri.
(bkz: otlakçı)
(bkz: beleşçi)
(bkz: ablesci)
dilemma'yı alışkanlık haline getirenden hallicedir.