bugün

bir dönem erol köse tarafından tehdit edildiğini söylemişti aşka yürek gerek şarkısı gerçekten güzeldi aynı dönemlerde aynı şarkıyı mustafa sandal ve yunan kızı erotikimsi bir klip eşliğinde söyleyince bütün havası sönmüştü bu kızın. şimdi nerede ne yapıyor acaba?
yıllar yıllar önce annem hastanede yatıyordu. başında bir ben kalıyordum bir anneannem (daha yaş 15 falan). benim kaldığım gecenin sabahında babam gelip beni aldı, ankara bahçelievler üçüncü cadde'de olan liva'ya gittik. bu kadını ilk kez orada dinledim. "aşka yürek gerek" diye haykırıyordu. ne zaman dinlesem o gün ve o an gelir aklıma.

babamla yediğimiz sebzeli krep, üstüne yediğimiz dondurma, dondurma külahını çok seven babamın külahı arabada yemesi ve radyoda tekrar bu şarkıyı duymamız.

canım babam, mekanın cennet olsun.
yok olup giden şarkıcılardan ne yapar kimse bilinmez.
insan olarak şirin olan ama inanılmaz kötü şarkılar yapan şarkıcı. prodüktörlüğünü yapan kişi abisi olmasaydı tek bir şarkısını bile duyamazdık çünkü kimse kendisine kaset yapmazdı.
Geğirimsi bir ses tonuna sahip olan ve bu özelliğini zannımca gereksiz uzun boyu ve dolayısıyla boynundan alan, hançeresi şişeden kopan boğuk sese benzeyen hatun.
yüz güzelliği tartışılır ancak fiziği ve sesi tartışılmaz şarkıcı. aşka yürek gerek ile bir ara çok popülerdi.
4yıl önce katıldığı bir radyo programında fiziğini kullanarak klipler çekmeye ihtiyacı olmadığını, sesine çok fazla güvendiğini söylemiş bayan kişisi. e tabi geçmişe mazi derler..
aşka yürek gerek isimli şarkıyla tam patlamaya başladı derken şarkıyı mustafa sandalıngasp etmesi nedeni ile, yıldızı fazla parlama fırsatı bulamamış güzel sesli şarkıcı.
yine vurdu aşk,canım ve sıfırladım adında üç albüm cıkarmıs olan şahıs*
güzel bir ses'e ve görüntüye sahip olan ama gerekli ilgiyi göremeyen şarkıcı.

(bkz: aşka yürek gerek)