bugün

Dokuzuncu nesil yazar.

Çok sağlam yazar, ilk defa bu kadar sağlam bir yazarın nickaltını açıyorum çok heyecanlıyım. Mutlaka takip edin çok sağlam Yazar. Sağlam yazdığını söylemiş miydim? Sağlam yazıyor.

Edit: şaka mı gerçek mi anlayamayanlar olmuş. Arkadaşlar ciddi söylüyorum. Anında takibe aldım ben.
cinci midir iblis midir anlamadığım korkunçlu adam.

ay hoşt ulan, kışt lan.

bana mesaj kutusu simgesinden önizleme şeklinde tıklayınca yazı mevcut olan fakat inbox'a girince görünmeyen, boşluk ile karşılaştığım mesajlar atıyor.

lan ben her gün kutsal su ile yıkanıp işe öyle gidiyorum sen kim köpeksin de bana öcülük yapıyosun bööö diyosun he kim köpeksin ?!

lan korkuyom lan. pismillahi süpaneke dinimiz amin. kışt lan.

editasyon: hala devam ediyor. musallat oldu. aranızda üfürükçü, cinci ve bilumum hoca olan varsa eqlesin. olum bak senin suratına kutsal su fırlatırım haa, sen bizi ne sandın lan ? cin olmadan adam mı çarpacaksın len ? olum bak cinsen söyle sileyim bunları. ulan benim kur'an kursunda siyah kuşağım var şrfsz .s
Bunun mesajları tabletinizden gözükmez. Çünkü o lanetli, sinirli, abaza hobbit TTB dir. Kaçıncıya sildirip geliyor? (bkz: Trabzona tren bileti)
görsel
Actigi basliklarda sag taraftaki ikonlardan 30 dakika icinde duzeltebilecek olan yazarrrdrtir.
görsel
1969 senesinde Bayburt'un küçük bir kasabasında sözlük ergeneklerine tepki, bir o kadar da emsal olarak dünyaya geldi, iyi ki de geldi amcamın evladı.

kutlu ola.
başıma bir şey gelmeyecekse kendisine hastayım. benimle vakit geçirmek istediğini ısrarla birkaç kez tekrarlayınca ben de geçen bunu rezidansa davet ettim. hatta profesyonel makinem mevcut birlikte anımız olması adına fotoğraflar çekiliriz dedim. hatta bunu diğer arkadaşlarla da paylaşabiliriz başlık oluşturup önerisinde bulundum. sıcak baktı gibime geldi. fotoğraflı başlıklar pek bir rağbet görüyor zaten yorumunu da eklemeyi ihmal etmedi.
güncel Önemli Başlıklar