bugün

türkiye cumhuriyeti devletinin bir kadin polisi olduğunu iddia eden; ulu önder mustafa kemal atatürk'e ve onun izinden gidenlere hakaret etmesi, aşağılaması ve küçük görmesi olayıdır. elbette ki her vatandaşımızın ulu önder'i sevmesini bekleyemeyiz. bu yazarın gerçekten polis olup olmadığı bizi zerre kadar da ilgilendirmiyor. bizi ilgilendiren polis üniforması altına yaptığı hakarettir, aşağılamadır.

bizi üzen polisimizin üniformasını giyip, burada konuşmasıdır. elbette ki bu sözlükte ilk hakaret eden o değildir, ama devletin üniformasını göstererek hakaret eden ilk kişidir.

(#17689836)

(bkz: baban kimdi bilemezdin şerefsiz)

hıhh. affedersiniz, hıçkırık tuttu da!

----

(#17689755)

gelmiş geçmiş en berbat izm kemalizm dir.
(bkz: bir ideoloji olarak izm)

---

(#17677768)

ancak, benlikleri yırtalım ve şunu artık itiraf edelim; atatürkçülerin dinsiz olarak yaftalanma lakırdısı, müslümanları şakirt olarak yaftalama ibneliğinin doğurduğu bir tutumdur. yılanın başını küçükken ezeceksin lafı boşuna söylenilmemiş genç kemaller, bakın sonra böyle o yılan kendi koynunuza girer, haberiniz olmaz.

---

(#17676903)

atatürk ün karı kız peşinde koştuğu dizi projesi

yalnızca uyarlama olacaktır, hıaaaaaaaaaa'lamaya hiç gerek yok. öyle değil mi kemalistler?

---

(#17671825)

tayyip s a v
t.e: berbat bir sıfatlama. başarısız.

mustafa kemal i allah laştıran kemalist sürüsünün atlısı, gelmiş men dakka dukka yapıyor. bak baak.

yalnız olmadı bu be canım?

---

(#17665198)

bir polis kadin

(bkz: mustafa kemal vs kemalist)

(bkz: yoo dostum yooo bunu sakın karıştırma)

---

(#17665051)

mustafa kemal in yobazları çıldırtan sözleri *
(bkz: bi siktir git dedirten kemalist zırvaları)

edit: genç kemalistler rahatsız.

---

(#17647070)

baban kimdi bilemezdin şerefsiz

(bkz: olmasaydın olmazdık)

(#17631692)

baban kim bilmezdin şerefsiz kemalisti

(bkz: olmasaydın olmazdık)

---

(#17629367)

islam dininde kadının yerini sorgulayan kemalist

taraflı özgürlüktür onlarınki.

kendi felsefelerine karşı çıkıldığı vakit; ouuuuvvv, kadın başını örttüğü zaman da; vay geri kafalı şakirrttttt. halbuki bu da özgürlüğe girmiyor mu birader?

---

(#17627348)

ak partiden korkan küçük zihinli kemalist

'atatürkün kini yemeden duramayanlar' şeklinde harikulade tespitlere imza atabilirler.
(bkz: işte bunlar hep kemalist zırvası)

---

(#17625473)

mustafa kemal i allah laştıran kemalist

---

(#17623243)

ak partiden korkan küçük zihinli kemalist

geneli varsayarak konuşursak; zerre gelişim gösterememiş kemalizm akımının öncü bireylerinin lanse ettiği, ve onların arkasından gelen küçücük zihninlerin tezahürüdür.

yok efendim ak parti türkiye'yi uçuruma götürecekmiş de, vay efendim tayyip yaptıklarıyla savaş çıkmasına sebep olacakmış da bilmem ne bilmem ne... aman yaaa, ulan bunlar ne absürd eleştiri, ne kıytırık yaftalama biçimidir lan.

hiç değilse keşke şöyle buyursaydınız;

(bkz: çok aptal ve çirkinsin keşke ölsen)
(bkz: baban kimdi bilemezdin şerefsiz)

---

şimdilik bu kadar. hiç bir digital verinin silinemeyeceğini saygılarımla iletirim.
hakaret edeceksen o şerefli devletimin üniforması ile bunu yapma, halkı gaza getirme.
bir toplumsal olayda katakulliye getirip "ağzına" payın verilmesi gereken kişinin terbiyesizliği. polisim diye hava atanları kimin okuttuğunu merak ediyorum.

cemaat ezikleri ya.
polis - cemaat ilişkisi der giderim.
(bkz: atatürk e dil uzatırken dikkat edilecek hususlar)
hocaefendisinden öğrenmiş yazık.
o polis ise ben amerikan şerifiyim. hiçbir polis memuru, bu ülkenin yüce kurucusuna dil uzatamaz. acilen yazdıklarını silmesini tavsiye ederim yoksa benden günah gider.
bugünlerde bu şekilde davranmasaydı zaten polis olamazdı. kendisine verilen polislik hediyesinin borcunu ödemektedir.
Atatürk olmasa o mesleğe girebilecekmiydi, yoksa kocasının leğende ayağınımı yıkayacaktı. artık arada kaç yaş farkı olur bilmem.