bugün

pis binalar ve yeşil kartlı bedavacılar.
Garip beyaz terlik giyen hemşireler, ayrıca yakışıklıysanız kaçamak bakış atarlar.
Hemşirelerin doktorlardan daha egolu olması.
Haklı nedenlerle dayak yiyen doktorlar,
Vicdanı olmayan hemşireler (bir anneye, henüz 3-4 aylık bebek için; bu ölür, git diğer çocuklarına bak. diyen kahpe gibi.)
Bolca mr, film, röntgen sırası.

Ve en önemlisi;

Acil servise kız bakmaya gidenler. (bkz: acil serviste kız bakmak)
Ağır doldurma parfüm kokulu boynunda fuları olan insana hastanenın sahıbı gibi davranan hasta bilgi girişi yapan veya danışmadaki orta yaş ablalar.
hasta kabul ve kayıt kısmında oturup elindeki telefon ile oynayan ve her geleni yanındaki çömez elemana yönlendiren sinir bozucu tiplerdir. millet orada ekmek kuyruğu gibi olur ancak bu eleman ısrar ile gelenleri sinirli şekilde yan tarafa yönlendirir..

kapı önlerinde bekleyen kalabalık amca teyze kitlesine girmiyorum bile sabah sabah migrenim tutmasın şimdi. sinir bozar aşırı derecede o sıra ekranı sanki boşuna konmuş oraya her kapı açıldığında kafaları içeri doğru uzar böyle..
sıra ve kavgalar.

bir gece acile gittim şiddetli baş ağrısı baş dönmesi ve mide bulantısıyla nihayet sıra bana geldiginde doktor hanımcım bana neyim oldugunu sorunca valla 1.5 saat önce böyle böyleydi şuan birşeyim yok dedigimde hem şaşırdı hem güldü.. ne diyebilirim adam kurşunlansa acilde sıra gelene kadar ruhunu teslim eder.
tuvaletin yerini şaşırıp koridoru tuvalet sanan teyze.
sıra beklerken "eskiden böyle değildi gelir büssürü sıra beklerdik.." diyen abiler, ablalar, dayılar, teyzeler..
(bkz: sonuç göstermek)
Açıklama yaparken mümkün olduğunca az harf kullanan doktorlar.
Doktorun kapısının önünde isminizin yazmasını beklemek. kapının önü zombi filmlerindeki sahneler gibi. sanki kapı açılınca bekleyen onca adam doktoru yemek için içeri dalacaklar.
Doktordan daha fazla egoya sahip aksi çekilmez yardımcı olmayan ve baştan savmaya çalışan hasta kabuldekiler.
işinden nefret eden Hasta danışmanları. Bir polikliniği sorarsınız hemen suratları düşer. Size günde 100 kişi soru soruyor değil mi? Peki mesleğiniz ne? " hasta danışmanı" yani sizin dudak bükme hakkınız yok.
Bitmez tükenmez sıralar.
kendini çok çok üstün sanan hemşirelerdir.

yaptıkları kolay demiyorum ama bazıları gerçekten insanı deli ediyor.
Aglayan çocuk.
asık suratlı hemşireler.
sedye..

nasilim ama?
Kokusu, kalabalığı ve egomanyak personelidir. Birde sanki hiç işi yokmuşta öylesine geçerken uğramış modunda olan meraklı 2 3 adet teyze.
Moral bozan sadece hastaneye özgü ilaç veya malzeme kokusu.
Kendini bilmez güvenlik görevlileri ve insanlığını kaybetmiş hemşireler.
tuvalet kapısının 10 metre gerisinden gelen bok kokusu.
tahlil yapmadan ilaç yazan doktorlar. ha özel hastanelerde de durum bu o ayrı...
minik bebekler. dün gittim hala varlar.