an itibariyle mantarlamıştır. detaylı ara diye butona tıklıyorsun. hiiiç... bırak detaylı aramayı, kıçını kıpırdatmıyor sözlük şeyisi paşam. butona tıklamayı bırak g.tüne kazık soksan umursamıyor.
ara sıra eski entrylerime bakarak geçmişe döndüğüm sözlük özelliği.
yeni yılın ilk günlerinde, o yıla ait arama yapılamayan şey. bu sene de 2015 yok daha ortalıkta.
kullanılamayan buton.

olmuyor yani.. zall dostum bir el at şu işe.
2014 yılını arayamadığımız özellik. zannımca geçen sene de hasıl olmuş bu sorun.

hişşşşt, mod amca! sana diyom.
kullanılmayan özellik.

daha doğru ben kullanmıyorum. bak şu kadardır yazarım toplasan 3-4 kere kullanmışımdır şu fasiliteyi. daha sık bakmam lazım. *
gerizekalı bir uygulama.
tamam yapan yapmış da bir takip et arkadaşım.

başlık: uludağ sözlük yazarlarının twitter sayfaları

ara bakalım arayabiliyor musun bunu detay ara'da. yazıklar olsun.
2013 yılını arayamıyoruz ya da ben tam anlamıyla gerizakalıyım.

bu ne lan.
yeni fark ettiğim kullanışlı bir buton.
biraz da başlık arayın amk. (bkz: detay ara)
bir başlıkta aradığınız belirli bir yazara ait veya belirli tarihte girilmiş entryleri kolayca bulmanıza yarayan bir fasilite. bunun ekşideki karşlığı hayvan ara'dır.
kullanadığı uludağ ve ekşi sözlük detayı.
lan eskiden normal açılınca tekrar kapatmak için basınca sağa doğru giderdi şimdi sola doğru gidiyor ehehehhe.
nerede bu detay ara?
sadece bende mi bilmiyorum ama "en çok" kısmı bozuk olan aparattır.
Sözlükte ilk defa farkettiğim alettir.
Ben mi yeni farkettim yoksa uzun zamandır yerinde yok muydu bilemedim şimdi.
kendi çabalarımla oturup test ettikten sonra tek hatasının tarih kısmındaki arama kıstası olduğunu fark ettiğim arama tarama motoru. aradığınız başlığa istediğiniz tarihi koyduğunuz zaman o başlıkla ilgili tüm entryler dökülüveriyor. uludağ belediyesinden bu konuda destek bekliyoruz.
yok olmuştur. nerdesin lan allahsız?
sözlüğün en minimalist şeysi, öğesi işte.
2012 yılı için arama yapılamayan bünye. başlığı kaybettim bulamıyorum amk nolacak?
çalışmayan sözlük kısmı.
Nasıl çalıştığını anlamakta zorluk çektiğim sözlük şeysi.
bir türlü entry sayısına göre arama yapamadığım sözlük fonksiyonudur.
doğrusu ayrıntı ara olması gereken hede hödö dür.

detay
isim Fransızca détail

ayrıntı
isim

1 . Bir bütünün önemce ikinci derecede olan ögelerinden her biri, teferruat, tafsilat, detay:
açılış ve kapanış şekli biraz uyumsuz olan, işe yarar özellik.