bugün

göt kaldıran külot gibidir. kadınlar değişiktir. sen görünce hayal kırıklığına uğruyorsun ya onun umrunda bile değildir. zaten kadınlar biz erkekler için süslenmezler. bu tamamen kendi aralarındaki rekabet ile alakalıdır. yani kadın kadın için süslenir. aaaa röflesi ne güzel olmuş kızın diyen erkek gördünüz mü? bunlar onun farkında değil mi sanıyorsunuz? farkındalar efendim. topuklu ayakkabı giyerler boy uzasın diye. ayakları parçalanır ama giyerler. kısa erkek yok mu? evet.
Evet goguslerim var diye erkekleri kandirma seysi.
(bkz: hayata dair çük burkan detaylar)

içinden kuş kadar meme çıkan sütyen, göz aldanması.
severim güzellerdir. Aslında göğüsleri büyük gösterdiği sanılsada kanımca daha küçük gösterir.
(bkz: balen)
kurtarıcıdır,
yeryüzünde kandırma eyleminin belki de en mantıklısıdır,
meme severleri üzsede,
göğüsü küçük kadınlar için kutsaldır,
bildiğin kutsaldır la,
olmayanı var gibi göstermek,
zekanın pırıltısıdır. *
Olduğu kadar olmadığı kader .
meme çatalı göt çatalı derinliğinde ise o memeden korkma.
bazılarının mutlaka takması gereken üründür. (bkz: selami benimkiler gene kaybolmuş)
uzatılan elin hayal kırıklığı.
sahtekarsınız !!! destekli sütyen de ne lan ? biz donumuzun içine patlıcan sokup geziyo muyuz ?
destek şart sarkmalara karşı.
ulan yer çekimi diye bişey var.
erkeklerin desteklediği sütyen.
Hiç tasvip etmediğim südyen. çünkü annem almama izin vermiyor.
sarkmaları engellediği bilimsel ya da deneysel bir tespit ise kendisini sevmeyen hatunların bakış açısını değiştirebilecek kadın iç giyim parçasıdır.

ikna edin lan beni!
bu da mı yalan, bu da mı gol değil. kardeşim biraz gerçekçi olun. ne ole makyajlar boyanmalar destekli sütyenler, jenniffer lopez popoları. (bkz: tanrım beni baştan yarat)
takma yaraktan farksızdır.
dolaptaki dondurma kabından farksız. dışardan bakınca hoş albenisi var ama içinde bezelye var.

--spoiler--
Adam yaşama sevinci içinde
Masaya anahtarlarını koydu
Bakır kaseye çiçekleri koydu
Sütünü yumurtasını koydu
Pencereden gelen ışığı koydu
Bisiklet sesini çıkrık sesini
Ekmeğin havanın yumuşaklığını koydu
Adam masaya
Aklında olup bitenleri koydu
Ne yapmak istiyordu hayatta
işte onu koydu
Kimi seviyordu kimi sevmiyordu
Adam masaya onları da koydu
Üç kere üç dokuz ederdi
Adam koydu masaya dokuzu
Pencere yanındaydı gökyüzü yanında
Uzandı masaya sonsuzu koydu
Bir bira içmek istiyordu kaç gündür
Masaya biranın dökülüşünü koydu
Uykusunu koydu uyanıklığını koydu
Tokluğunu açlığını koydu.
Masa da masaymış ha
Bana mısın demedi bu kadar yüke
Bir iki sallandı durdu
Adam ha babam koyuyordu.
--spoiler--

edit: hiçbir işin tam değil zall hiçbir işin.
güneş gözlüğü takan bakımsız çirkin kadın misali çıkarana kadar ilgi çeker.
Kadınların dişiliklerinin verdiği avantajı kullanmak için tercih ettikleri yanıltıcı silah. Şaka bir yana destekli sütyen takıpta 'hayır bunlar benim doğal memelerim' diyen kızlar da bir ayrı ironiktir.
bir bayanin Buraya entry girdikten sonra pm kutusu yaniyorsa, o pm'i atandan süphelenip, siktiri cekmeli. Bir erkek olarak destekli sütyenle ilgili tek tavsiyem bu.

eli sikinde başlık altında hadi lan kim sütyeninden bahsedecek, farkli bir entrysini referans alip yaslanayim fikriyle penisini ovuslayanlar olabilir. yapmasin tabi cok kötü.
desteklediğim sütyen çeşididir.
içinde meme olduktan sonra farketmeyecek sütyendir.
bazıları ıcın takılmadıgında goguslerı evde unutmussun ızlenımı verdıgı sutyendır.