bugün

alaturka versiyonuyla insana acımadan kıyan, süper ötesi vega şarkısı.
her haliyle çok güzel vega şarkısı.
vega'nın çok geç keşfettiğim şarkısı. loopa aldım kurtulamıyorum. Zaten sevgilimden ayrıldım. öyf. 10 yaş falan büyük olsaydım da deniz'e çıkma teklif etseydim, dedirten şarkıdır.
vega'nın özellikle alaturka versiyonu insanın ruh halini bir anda değiştiren hareketli şarkısı.

http://www.youtube.com/watch?v=8pwefhKmtko
bazen sevdiğin insanın iyiliği için, bazen de gururunun aksini söylemene engel olmasından mütevellit söylemek zorunda kaldığın yalan cümlelerin arkasından haykırırcasına söylenmek istenen cümle ama sessizlikte kalan söylenemeyen de aynı zamanda..
ayrılıklardan , kavgalardan ve benzeri olaylardan sonra sevgiliye dönerken insanın gurunu kenara bırakmasını sağlayan şarkıdır.
evet desem de inanma sevgili.
yıllar geçsede hala aynı tadı bırakan şarkıdır. arşivliktir.
aglamiyorum gozume bir sey kacti tadında bir hayli hareketli, neşeli ve eğlenceli vega şarkısıdır. albümdeki en iddialı şarkılardan...
üzülmüyorum desem de inanma.
"atiyorum ah.. seni icimden.. ben.. desem de inanma.."

vega'nin en güzel sarkilarindan biri. mutlaka dinlenesi. alaturka versiyonu ayri bir güzel.
(bkz: çok mu seviyorum seni)
tek başına itici gelen söz öbeği lakin bir şarkı ismi olarak güzeldir.
(bkz: çok mutluyum)
yok böyle bir şarkı dedirten veganın büyüklüğü önünde eğilten, yüce şarkı. beğenmeyen varsa çekinmesin gelsin sıradan
(bkz: deeermişim)
alaturka versiyonu asmıs, en kutuk bunyelerde dahi kıpırdanma yaratabilme etkisine sahip sarkı.