bugün

etrafı temizleyip toparlama görevi ile gezinip duran temizlikçi. bir temizlikçiden fazlasıdır. neredeyse çözülemeyen test sorularına bile müdahale eder.
kot pantolon altına çırtlak renkte iskarpin giyen tipler.
tayt ve cizme giyen zengin ve salak kız. denemelerde hep sonuncu olur.
ben 3 yıldır buraya geliyorum çok memnunum çok iyi diyen tiptir.
dersin ortasında, hocaam tuvalete gidebilir miyeem? makyajımı tazelemem lazıaaaam, demesi yetmiyormuş gibi yanındaki tiki arkadaşına dönüp kiki kiki gülmesi. al eline masayı kır kafasını.
dersten kaçıp pes oynamaya giden tipler. genelde türkçe, felsefe gibi dersleri siklemez bunlar.
Sigara bağımlısı olduğunu iddia eden paket taşımayan ezik, kenar mahalle trollu.
tıp kazanmış ama hacettepe tıp için hazırlanan gözlüklü beyinsizdir.
gozluklu, sivilceli, her soruya cevap veren, arkadaslar susun ya anlamiyorum diyen, ogretmenin gozdesi sinavlarin birincisi kisidir. okulda da vardir aynindan.
parasıyla geldiği dershanede ders kaynatmaya çalışan bebe.
hocanın iyi sınıflara siz bunu zaten biliyorsunuzdur diyerek atladığı konular.
Ailesinin zoruyla gelmis geri zekali ukala erkekler.
Her tenefus sigara icmeye gidenler.
Derste siranin altindan iphone ile candy crush oynayan sisman tiki kizlar.
Espri yapmaya calisan itici tipler.
Hoca anlamayan var mi dediginde her zaman ben anlamadim diyenler.
Bir de kendi halinde ders dinleyen test cözen dershaneye bir seyler ögrenmek icin gelen normal insanlar vardir.
jöle banyosuyla yıkanıp gelenler bunların en sinir bozucu olanıdır.
Gözlüklü, kısa boylu, göbekli, tonlaması aynı trigonometri hocasıdır.
aşırı kilolu ve derslerde aktif kız. cool takilmaya çalışıp öğretmenler tarafından mal edilen tipler. en önde oturup tüm matematik sorularına cevap veren ama sınıf yukselemeyen tip. öğretmenle daha önceden iletişim kurup sürekli onu konuşan tip.
sözlük yazarları.
Kızlara yavşayan kart bi hoca.
(bkz: inek öğrenci)
geveze, fok balığı gibi konuşan süslü kız.

çalışkan, her denemede sınıf birincisi olan gözlüklü inek erkek.

kısa boylu hep en önde oturan gözlüklü kız.
elektro müzikle test çözmeye çalışan ciksimsi salak çocuk ve batak atmaktır bana göre.
sunepe sunepe gezen hizmetliler. her teneffus çay sigara yapan keş hocalar.
herkese sorusunu çözdüren, ama kimsenin sorusunu çözmeyen dingillerdir.
Dersaneden kaçıp internete giden tipler. Valla benim zamanımda en çok bu tipten vardı. Şimdi de birşey değişmemiştir diye düşünüyorum.
para veriyorum ulan mantığıyla sürekli hocaya atarlanan tip.
Meriç tipi. bütün kızlarla samimi ama hiçbiriyle çıkmıyor. bunlar hep beş yada dört kızın yanında tek gezerler.