bugün

görsel
Grinch kılıcımla hepsini siker atarım onların, Seni sıkıştırırlarsa yanıma gel.
şu siktiğimin ios uygulamasına da el attırsınlar madem. bi işe yarasınlar.
görsel
Ohooo sevgili yazar.. daha ilk günden böyle bizi ifşalarsan nasıl uluyu ele geçireceğiz. Daha ulu'nun Polat Alemdar'ı zall ile kapışacaktık daha bizi o bulamadan deşifre ettin olmaz ama böyle !
Edit: örgütçü bu diyip cimere şikayet edecek olanları şimdiden uyarıyorum, beni adamdan sayıp alacak örgüte ben zaten gitmem! (bkz: pardon)
en soldaki benim. erecto mumlu masanın altında...
Boş yapma kral
traveler i kız sanmak ne lan derhal o istihbarat ağını değiştir yoksa üfleyecekler sana.
sen kendini basit bir yazar sanıyorsun. hatta belki cinsiyetini değiştirip troll rolü yapıyorsun. kimse senin hakkında bir şey bilmiyor sanıyorsun. ama inan bana öyle değil. ben senin konuştuğun kişilerle çoktan konuşmuş olup senin 7 ceddini biliyorum .
bazı şeyleri biz de biliyoruz yani.

şu an bu entry yi okuyorsun ve beni gram tanımıyorsun ama ben senin ne boklar yediğini biliyorum.

aynı şeyler benim içinde geçerli tabiiki. şu an tanımadığım ama benim hakkımda bir şeyler bilenler var.

bu bir zincir. etkileşim içindeyiz arkadaşlar. ayık olun.
(bkz: amlarına koyayım ben onların çok ayıp ediyorlar)
hepsi zall'a biat etmiş.
kesin bilgi!
Zall'a sorulduğunda ne kontratroll'ü benim öyle bir şeyden haberim yok demesiyle ortaya çıkmış derin yapılanmadır.

Bunca yıldır sözlük adına sözlüğün yöneticileri gibi kararlar alıp, istediklerini silik istediklerini çaylak istediklerini yazar yapan bu derin yapılanmanın içinde hangi yazarlar var?

Bununla ilgili derhal Uludağ sözlük yönetimine araştırma önerisi verilmelidir
varlığından dahi haber olunmayacak kadar derin olan işlerdir.
En başta zall var sanıyorsunuz değil mi? Ohoo ğoh. O hiçbir şey bu derin devletin yanında. Bir şeyler daha yazacaktım ama beni kırmızı hattan birileri arıyor,
-xxxx12259455
-okay sir. Consider it done. *
başını obiwankenobi'nin çektiği örgüttür. Amacı moderasyon sistemini yıkarak anarşik bir düzen kurmaktır. *
(bkz: derin devlet)
(bkz: plan yapmayın plan)