bugün

Başı cektiğim gruptur. Uyuyamamak hayattan zevk almamak ve mutsuzlukla yaşamaya alışmak.

Edit : çocukluğa insek gecermi ki ?
yalnız olmadığımı hissettim sevinsem mi üzülsem mi bilemedim.
(bkz: majör depresyon)
efendim canım?
5 yıl olsa da alışamıyorsunuz.

Edit: Aslında 5 yıl olduğundan depresyonda olan yazar değil de depresyon olan yazar desem kendime daha iyi olacak.

Edit2: Fakir insanların depresyonla işi olmaz diyen yazar psikiyatri servisinde hiç bulunmuş mu acaba, bilmeden konuşmak güzel tabi fakat oradaki çocukların halini bilmeden böyle demeniz hoş değil.
fakir insanların depresyonla işi olmaz. zengin şeysidir o.
Ben de dahilim sanırım bu topluluğa. Bir dahakine kıymetini bilelim mutluluğun.
ben de bir aralar aynıydım ve az uyurdum. şimdi geçti ve çok uyuyorum. strange.
Vallaha bu ben.
Yalnızlık, unutulmak, sevilmemek hiç bu kadar ağır gelmemişti.
arada girsemde bu duruma hemen çıkmasını bilirim hayatımı etkilemesine izin vermem.
Listeye bir numaradan giriş yaptığım, yazarlar listesidir.
Kendimi iyileştirmeye çalıştıkça yavaş yavaş dibe vuruyorum.
kurt cobain'in, jim morrison'ın, amy winehouse'un ve jimi hendrix'in intihar ettiği yaştayım. bu yaşı atlatırsam sıkıntı yok sanırım.
depresyonu basit bir üzüntü hali, geçici bir durum sanan; bir hastalık olduğunun farkında olmayan insanların varlığı beni endişelendiriyor.
ekleyebilirsiniz.
Gece yarılarına kadar uyuyamamak. Gündüz 12 dem önce uyanmamak ben farkında değilim ama depresyonda mıyım. Ekleyin beni de.
Depresyon diye bir şey yoktur ingiliz uydurmasıdır o aslı haleti ruhiyeyi istifadır evet tam adı budur. Yabancıların uzun yıllar çabalaması sonucu geliştirilmiş bir hamsi balığı na nüksedilerek memlekete teşhir edilmiştir.Çaresini kitabınızda vermişiz alın okuyun burdan söylemeyelim onu da.Ben deniz mısır püsküllü.
Biraz daha Türk sanat müziği dinlersem olacağı o. Akşam oldu huzunlendim ben yine.
Ben. Nefret ettiğim işime 1 ay daha devam etmek zorundayım tahammülüm bitti askerliği kurtuluş olarak görüyorum. Kısa dönem jandarma er quechua. Konya yolunda. Şu 1 ay çarçabuk geçse.
yaz anam yaz. ilk başa yaz ben bayrak sallarım.
derhal uzman yardımı almaları gereken yazarlardır. depresyon denilen illet zamanla geçmek bir yana daha da şiddetlenebilir. şakaya gelmez. psikiyatra görünün, ihmal etmeyin.
ben değilim henüz. ama kıyısındayım. allah'ım lütfen depresyona girmeyeyim. her şey yolunda gitsin. amin.
Yaz beni de.
Az uyumak, uyuyamamak direk depresyonda olduğunuzu göstermez ama ya eşiğinde ya da ilk safhasında olduğunuzu gösterebilir. Ön yargı yapmadan psikiyatrist veya psikoloğa gidilmeli. Nasıl ki bedeniniz rahatsızlandığında tedavi olmanız gerekiyorsa ruhunuz rahatsızlandığında da tedavi olmanız gerekli. ilerlese kötü sonuçlar doğurabiliyor.
intihar düşüncesi hiç bu kadar tatlı gelmemişti.