bugün

mahkeme kararıyla sabitlenmiş gerçektir, tam 13 aydır bu suçtan ceza evinde yatmaktadır.

medyada şirin gösterme çabaları, adına klip çekmeler vs. onu suçsuz kılmaz. gençleri zehirleyen bir mekanizmanın bir parçasıdır kendisi, yargıtaya gitmiş, üst makamlar bile ne kadar yüz kızartıcı bir suç işlediğini teyit etmiştir.

sıradan bir vatandaş yapma auwww, ama ünlü biri yapınca kader mahkumu! sikerler öyle işi!
Dizi de Oynamasına izin verilmiştir.
tüccar demeyelim de distribütör diyelim gerçeğidir.
anayasa mahkemesi'ne yaptığı bireysel başvuru ile yeniden yargılama isteği reddedilmiştir.

bu sebep bile ne kadar kirli işler çevrildiğinin ispatıdır.
Çok severim. Nasıl güzel şarkıları vardır. Güzel sesi vardır. Yedi semirdi ama 65-70kiloya inse Çok da güzel bir kadındır.

Sana lazım mı elin kocası deniz abla. Hüsnü çingenedir, onlar katıdır, ölür de karıyı bırakmaz o bilemedin mi.

Öyle de dağıttı işte. Göm kokoları, hapları leblebi gibi götür bir değil beş değil kaç oldu polis telsizlerine yakalan ona buna da bu zararlı ve öldürücü maddeleri ikram ederken sonra biz burada vicdan kasalım, eylem yapalım, denize özgürlük haştegleri açalım.

Hadi ordan.

Hadi nemlen. Kederlen. Üzül ağla da şarkı yaz bize, ben biraz yakamoz istiyorum. Biraz sahici. Sakın adaletsiz seçim yazma daha da, masal yaz, aptal adlı şarkın gibi şarkılar yaz.

Bizi soracak olursan, biz iyiyiz tabi. Neden iyi olmayalım ki.
Rahat tabii,
Ne güzel değil mi...
Mehtap gibi.

Öptüm. Kendine iyi bak, üşütme, bekliyoruz seni.