bugün

2021 yazında umarım görüşürüz canım üçlü.
coronavirüs gerçeğine yenik düşecektir.
Özlenen üçlü.

Konyaaltı sahilde çiğ köfte yemeyi özledik.
En sevilen üçlü. Yazın neşe kaynakları onlar.
ben kesinlikle bu üçlüye yakın bir yerlerde doğmalıymışım. ankara ne amk ya... tamam seviyorum memleketimi, güzel ama plaj görünce de dayanamıyorum. şubatta denize girmiş adamım ben.
biz de klima, göbek, ter üçlüsüne talim yine.
hani bir takım kurarsin ya forvete
Ronaldo messi higueni alirsin.
işte öyle bir şey.
millet keyfini çıkarırken ben seyrediyorum üçlüsü.
Neymar messi suarez üçlüsü kadar iş yapmaz.
Yeşillik, bulutlar ve karlı dağlar etmeyen üçlü.
Antalyada yaşayan biri olarak sıradan boş bir günü temsil eden üçlü. Ankarada olsak özlerdik.
soğuk kış aylarında pek bir özlenen üçgendir.
şehir insanı için çok uzak olan üçlüdür. zaten katır gibi çalışıp, karınca kadar birikim yapamadığımız bu gezegende tatil bir hülyadır. tatil bir sokak kadınıdır. süslü püslü, ucuz kokulu ama çekici bir kadın. size sadece anlık sefalar sunar bu kadın.
7-10 gün süreyle bu üçlüye dahil olabilmek için, hepimizin 350 gün boyunca deli gibi çalışmamızdır. dışardan bakıldığında çüş, oha etkisi yaratsa da, o 7-10 gün, insanın yaşama süresini pozitif yönde etkilemektedir.
haşlanmış mısırın unutulduğu dörtlü olması lazım gelen üçlüdür.
an itibariyle pek çok türk insanının hayalidir. yaz geleydi mk.
yaz tatillerinde her daim görülmek, beraber olunmak istenen üçlüdür.

(bkz: troyka)
burnumda tüten üçlü. güneşin altında kumların üstünde yatılır. bir taraftan kulakta müzik. hafif bir mayışma durumu. bir de hafif hafif rüzgar eserse oh tadından yenmez swh sonra bunalmanın tavan yaptığı anda da güp denize. ayy daha bir özledim yahu (bkz: içi gitmek)
http://www.facebook.com/?ref=home#!/pages/-DeNiZ-KuM-GuNeS-/124275434253122?ref=ts

toplanma yeriymiş facebookta.
en güzel üclülerden biridir.
henüz birarada kavuşamadığım üçlü.
deniz kum güneş banu alkanın eski filmlerini hatırlatan bir üçlemedir.
dördüncü olmayı hayal ettiğiniz, ama yaz günlerinin çoğunda evdeki kanepede pineklediğiniz için, pek göremediğniz üçlüdür.
özlenen üçlü.
tüm yaz calışanların kavuşamadığı üçlü.*