bugün

çok övündükleri adnan menderes'in partisi bile akp'ye karşı olma durumu.

ayrıca milli görüş'ün devamı saadet partisi bile karşı.
çok övündükleri cemaat ve tarikatçıların mamaları kesilince birden chp'li oldular. said nursi'nin oy verin dediği dp bu mu tartışılır,
saadet partisi bölünmüş ve yeniden refah olarak ortaya parti çıkmış. oy oranları bile toplama veya çıkarmaya değmiyor. zaten bu grupların celladına aşık bir tarafları var. dp gerçekten menderes vizyonunda mı ona bakmak lazım, karamollaoğlu ise dün dediğini unutan parti içindeki haymana mutabakatının etkisiyle son demlerini yaşayan isim.
chp ise yanlışı tezat olduğu ve istemediği gruplarla ittifak yaparak bedelini ödeyecek. eski anap, eski mhp'Li isimler varken partide, muharrem ince, mustafa sarıgül neden yok?
akp karşıtlığı herkeste var kimi zaman beraber yürüdükleri isimler bile, menfaatleri bitince muhalif oldu.
akp için ne olur, nasıl bir durum olur, chp ne kadar oy alır, anketler yanıltıyor mu? hepsinin cevanı 14 mayıs akşamında. hüdapar ve hdp için seçmen ne diyecek hepsi o tarihte ama .saadet partisi ve demokrat parti'nin şuan için toplumda karşılığı yok, sadece 4 vekil alıp, cb yardımcı olacak gültekin uysal var, onun da karşılığı yok.
ak partide Siyasetin mama üzerinden döndüğüne o kadar eminsin ki, maması kesilmeyenlerin ak parti çevresinde olduğunu kabul etmiş oluyorsun. muhalif tarafa geçenlere maması kesilmiş diyerek.

o kadar ayan beyan ki, bazı şeyler farkına varmadan kendiniz itiraf ediyorsunuz.
modern zaman aptalı benim yaptığım tespit,kabul olan bir durum yok mama her partide var. chp'li belediyelerin athena'ya ödediği paraya bak, tiyatroculara giden fonlara, akp ve benim aramda ilişki kurduğun için, yazıyı okumadığın için bu şekilde hitap ettim. ben düşüncemi yazdım, hani düşünce özgürlüğü demişler. bu mama konusu akp döneminde olmadı varolan bir durum, onlar buna farklı dini isimler bulur. her şeye salça olmak seni filozof yapmaz. tez, antitez, sentez.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar