bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  11. nesil yazar. hoş gelmiştir.
  2 ... icini oldugu gibi doken adam
 2. 2.
  (#23864561)

  böyle insanlara inanamamak normal. seni suçlamıyorum o yüzden. sana çok yabancı gelmesi, altında art niyet araman normal ama var hala böyle adamlar. o kadar bokunun çıkmasına rağmen ülke senin var olmasına ihtimal vermediğin böyle "saf"lar yüzünden ayakta hala.

  böyle tiplere en büyük hakaret senin gibilerin "ahahaa helel olsun lan buna" demen olur zaten. hee aga duygu sömürüsü. evet yavşak medya.
  ... aksanli erkan elektar
 3. 3.
  (#23864939)

  30 milyon avroyu küçük meblağ olarak niteleyen başbakan oğullarına şahit olup, iktidarı yine de elinde tutanların yönettiği bir memlekette madde madde açıklamalara gerek yok.

  devletin battaniyesini geri veren fakir fukara var. evet, azınlıktalar. evet, utanmamıza neden oluyorlar. hacı abi ben tek göz odası kaldı diye devletin çadırını "bizden daha fazla ihtiyacı olanlar var" diye reddedenleri biliyorum. 1960'tan bahsediyorum. ne yazık ki bu adamlar azınlıkta. algı yönetimi yapılmıyor bu haberle. dürüst, vicdanlı insanlar bu memlekette azınlıkta. televizyon kanalları da bunu duygu sömürüsü olarak kullanıyorsa bırakın kullansınlar! en azından hala böyle adamların olduğunu hatırlarız.
  ... aksanli erkan elektar