1. .
  zaman zaman yapılması gereken durumdur. film kopana kadar gidilmelidir. ertesi günün ilk cümlesi bir daha böyle içmeyeceğim olacaktır. (bkz: sünger gibi çekmek)
  1 ... kocamann
 2. .
  (bkz: oyle sarhos olsam kı)
  2 ... beyniolmayankafa
 3. .
  şuuru bir süre kaybetme isteği.
  2 ... frekans
 4. .
  gerçeklerden kaçış, ütopyaya geçiş....
  2 ... linka
 5. .
  ilk birada sarhos olmakla sonuclanacak istektir ki hesapli ve ucuza kapatilacak bir gecenin de habercisidir ayni zamanda.
  1 ... tiremisu
 6. .
  bazı düşünce ve hislerle baş edilememesi sonucu ortaya çıkabilecek istek. aşırı miktarda içki ile sarhoş olunma yoluna gidilmişse, bir süre sonra midenin her şeyi kabul etmediği, bazı maddeleri* kısa yoldan dışarı atmak istediği öğrenilir ya da hatırlanır.
  ... goodnessofemptiness
 7. .
  istedikten sonra ve de para durumuna bağlı olarak olunmayası bir durum değildir. oluş amacı ise genellikle buhrandır, kasvettir, yalnızlıktır, yapılan yanlışlardır. hayattan bir müddet istifa etmek gibidir.
  4 -1 ... metalt
 8. .
  genelde cuma günleri başıma dert olan istektir. hele ki bahsedilen cuma günü arazi testi de var ise akşamında, beynim ve vücudum her ne kadar eve gidip yatmak istese de dürtülerim anlamsız bir gazla beynimi ele geçirerek hormonlarımı kontrol eder..ne, nedir,nasıl oldu anlayamadan kendimi gecenin bir vakti bir rock barda sarhoş buluveririm..seviyorum paranoid şizofreniye bağlanmış hallerimi..
  2 ... nobran ne ya