bugün

bu kadar hızlı ve bu kadar düzgün yazmayı nasıl becerdiğini düşündürür insana.
yarrak zavallıdır.

sen bir de sınav dönemi gör onun zavallılığını.

sen peşpeşe 5 nescafe ile sıçtın mavisini görene kadar ders çalışırken o kiz vurur kafayı uyur, senin de 2 katin not alir :d

not : ben nescafeci tayfadanim. hatta vip :(
8'de başlayan derse 7'yi 10 geçe hazır ve nazır olup hocanın tavsiye ettiği kitabı fosforlu kalem ile tarumar eyleyen kızdır.
Aklıma lisede tarih hocamın ön sıradaki öğrencilere verdiği tavsiye geldi siz çalışın asıl inek onlar.
evlenmiştir.

standart bir hayat sürüyor. ben not istediğimde terslemişti bir kere.

at kafası !

şimdi o nerede, ben neredeyim.
Gün olacak, devran dònecek, ve zavallı denerek eziklenen o kızın kulu köpeği olunacaktır.
O notlar için, kırk takla atılacaktır.
Bu durum hiç sekmez!
Genellikle tıp fakültesi okuyup doktor olurlar... Dünya gözlük takma sıralamasında birinciliği üstlenmişlerdir. Performansını bu şekilde devam ettirenler, kapitalist sistem içerisinde kariyer açısından güzel bir yer edinirler. Diğerleri ise, genellikle üniversite yıllarında tam tersi bir değişim ve dönüşüm içine girer.

inek performansını devam ettiren hanım kızlarımız, iyi bir maaş alır ve maddi yönden rahat bir yaşam sürerler. Ama ne olursa olsun hala inek olmaya devam ederler...

Performansını devam ettiremeyenler ise, ya zengin koca bulup yırtar ya da ev kızına dönüşür...