bugün

yasak eylemi fabrikatör de yaparsa joplanır. çünkü kanun çerçevesinde joplanır. sen meclisin 1 km yakınında gösteri yaparsan joplanırsın, ama 2 km yakınında aynı gösteriyi yaparsan joplanmazsın. çünkü kanunda yasak olunan yerlerde yapılan gösteri her türlü şekilde dağıtılır.
beni sike oy verip, 'vay beni sikiyorlar!' diye feryat eden işçinin icraatıdır.
gaza gelip yasakları çiğneyen daha sonra dayak yiyen işçinin özgür iradesidir.

bazılarına göre özgür irade kendisine oy vermektir.(chp ve türevleri)
dayak yiyen işçi değildir gençler. işçi kamuflajı altında siyasi amaçlar peşinde koşturanlardır.

zaten herkes aptal bir siz akıllısınız. insanlar kendi menfaatlerini bilmiyor her boku siz biliyorsunuz.

sizin gibi olayları yorumlamaktan aciz yüzeysellikte çığır açan muhalefet olduktan sonra akp daha cok oy alır.

sen şimdi bunları sıçınca muhalefet yaptım sanıyosun değil mi? yapmıyorsun işte. yakınından bile geçmiyorsun.

ama aferin. aynen devam.
aklından şüphe edilecek kişidir. hani tayyibiniz hepinizi sendikalı yapacaktı.sendikayı geç sendika diyene bir tekmede polisten geliyor. hadi yaptı diyelim 2. günde çalıştığın işletmenin kapısında bulursun kendini. öyle 2 tane yol yapmakla olmuyor bu işler. öncelikle işsizlik denen şu mereti halledin sendikasızlığa bir çözüm bulun sonra kaç tane yol yapıyorsanız yapın efendim.(yanlışsam teyyipçiler vurun eksinin dibine.)
(bkz: deveyi güden insanı siken yaranır)
çaresiz kalmış işçidir.
hatasını anlayan çocuk gibidir.
Dayak yediği mechuldur.

Ama her seçimde y*ragi yiyip yine de cehapeye oy veren seçmenin varlığı ise tartismasiz buz gibi bir gerçektir. Niahahaha!