1. ?.
  Son günlerde gördüğüm en komik videodur. Vatandaşın kimisi Osmanlı'dan Abdülhamit'den bahsederken kimisi diğer partilerle birlikte dtp'ye birlik çağrısında bulunmaktadır.

  (bkz: Ne içtiysen ben de istiyorum)

  http://www.facebook.com/v...o/video.php?v=47847443321
  2 -3 ... lesley mateas
 2. ?.
  * *
  millet olmanın, kendilerini temsil amacı ile orda bulunan başbakanlarını desteklemek gerektiğin farkında olan, kendilerini yönetenlere arkanızda biz varız deyip güç veren vatandaşlar.
  6 -3 ... antisosyal
 3. ?.
  Başbakan'ın arkasında olmayı abartmış vatandaşlardır. Zira türkiye'nin doğuya kaydığı tespitleri yapılırken, islam coğrafyası, Müslümanlık, Araplar, Osmanlı, Abdülhamit gibi sözcükleri düşünmeden kullanabilen vatandaşlarımızdır. Tamam başbakan güzel bir şey yapmıştır ama bu osmanlıya dönüldüğü izlenimi yaratılmamalıdır.
  ... lesley mateas
 4. ?.
  (bkz: şakşakçılar)
  1 -2 ... weroz
 5. ?.
  yapılan AKP propagandasının tam kanıtını ortaya koyan olayın kahramanlarıdır.

  yazıktır yazık bu kadar aptal yerine koyulmamalı vatandaş. O dövizler pankartlar bayraklar o saatte her köşe başında yok. o kadar gariptir ki mikrofon uzatılan insanlardan kimse aynı yerlerden gelmemiş bir tane ortak yerden gelen olsa biraz daha inandırıcı olurmuş ha? Ayrıca o kadar konuşmacı o kadar akp yandaşı konuşmalar ki yazık yazık.
  1 -1 ... zerrekadargamiolmayanadam
 6. ?.
  kömüre ihtiyacı olup henüz alamamış olan kalabalıktır.
  3 -5 ... mhertalian
 7. ?.
  lidersiz yapamayan herkes gibi zavallılardır. ancak unutmayın ki zavallı olanlar sadece onlar değil. lider arayışında olan, liderlerinin eleştirilmesini hakaret kabul eden herkes zavalldır. bilin bakalım kimler?
  2 ... erestor
 8. 0.
  (bkz: yeni transferi havaalanında karşılayan taraftar)
  ... abd i acz
 9. 1.
  verilen linkte izlenenen videoya göre; aydın geçinen yazarlardan, yorumculardan daha bilinçli daha mantıklı konuşan vatandaşlardır.
  2 -1 ... hiro nakamura
 10. 2.
  liderlerinin iyi bir bok yediğini düşünerek kutlama yapmak üzere sokağa dökülen zavallı takımıdır.
  ... yes comment