bugün

yakında "revolutions" ile karşımıza çıkıp, kıyametten önce atilla han ın geri dönmesi esnasında büyük rol oynama ihtimali olan, yüce zat. türkfaryanlığın mehdisi "revolutions" ile her an karşımıza çıkabilir. dananın kuyruğu darius ve krezus revolutions da kopacak.

not: müslümansa eğer, entry iptal. ama hissedebiliyorum, türkfaryanlığın mehdisi uludağ da bir yerlerde.

edit: (bkz: to be concluded)
kısa zaman önce; (bkz: #16281615) nick altıma böyle bir entry girdikten sonra. şimdi imsofuckinhornywot girdiği tartışma biraz tuhaf değil mi? ben haklı ya da haksız demiyorum ancak umarım insanların sinirlenebildiğini ve sinirlenmenin çocuklukla alakası olmayan tamamen insansal bir şey olduğunu anlayabilmiştir kendisi.
(bkz: albert einstein)
yazdıklarını okuyorum.
net, cesur ve kalpten.
*
dayımdır.
bu da böyle bir itirafımdır.
hayatında yediği muhtemelen en büyük ayarlardan birini tarafımdan özel mesaj vasıtasıyla yemiştir ve ayarı yediği son mesajıma cevap dahi verememiştir. detaylar için kendisine başvurabilirsiniz.
beni kafir olmakla suçlayarak kalitesini ortaya koymuş yazardır. Allahçılık oynamaktan vazgeçmesi kendisi için en hayırlısı olacaktır. Bana peygamberim (s.a.v) tartışmayı bırakmayı emrettiği için bir daha kendisiyle hiçbir münakaşaya girmeyeceğim; bütün yazarlara tavsiyem de girmemeleri olacaktır zira çat diye kafir damgasını vurmayı erdem sayıyor kendisi.
-güzel yazardır efendim.
-ne oluyor burda darius la -bluevelve?! ...
-nayır.
çok mükemmel yazıyor. çok iyi lan. bana hitap etmediği halde bıkmadan çoğu entrysini okudum.
tüm saygımı hakeden yazar.#hatayayakta
(#16886788)

hazret sanki entry girmiyor, adeta fetva veriyor. al bir fetva da benden o zaman.

al bunu 180 derece ters çevir, işte sana pkk lı.

x = y
(#16902539) örgütlü cehalet... kitlesel irade... sosyalist jargona dair ezberlediği cümlelerle entelektüel donanımına hayran bırakan, yazar şeysi.

maaşallah oğluma, toplumun sistematik olarak maruz bırakıldığı vıdıvıdıları ne de güzel analiz etmiş...
(#16909489) bu entry ile kendisini sosyalist olarak nitelediğimi iddia eden yazar.

anlayabilmesi için daha detaylı izah ediyim; bu entry ile yazarın sosyalist olduğu değil, kullandığı ifadelerin sosyalist propagandada çokça yer alan vıdıvıdılardan olduğu belirtiliyor. sosyalist olup olmaması da önemli değil ancak sosyalist entelijansiyanın halk iradesinin geçerli olamayacağı durumlara dair açıklamaları, yazarın kullandığı bu iki janjanlı tanımı (#16902539) o kadar çok kullanır ki...

özenmiş, bi yerlerden duymuş ve kullanmış, ben de duruma dair bi değerlendirme yaptım, üste çıkmaya çalışmanın gereği yok.

not: entry'mle eğlendiğini iddia ettği diğer gençleri de alıp gelsin yanıma; ergen fikirlerimle onları da onurlandırmayı vazife addederim...
http://galeri7.uludagsozl...rezus-reloaded_325428.jpg

http://galeri7.uludagsozl...rezus-reloaded_325436.jpg

http://galeri7.uludagsozl...stifa-etmemesi_325007.jpg

euronews te enstantaneleri gösterip yorum yapmayan no comment vtrleri varya aha da tam böyle bir hikayenin baş rol oyuncusu.

(bkz: yorumsuz)
ağır derecede seksüel psikanalize ihtiyacı olan zavallı bir organizma.

zavallılığı kutsal değerlere küfretmeyi kendisine düstur edinmesinde gizli.

derinlerde bir yerde içinde kalan bastırılmış duyguları bu şekilde dışa vurmasında saklı.

''orospu çocuğu'' kelimesini kullanmayı övünülmesi gereken bir davranış olarak kendisine kabul ettirmesi zavallılığının ne derece patolojik bir seviyede olduğunun en büyük göstergesi.

sen bir zavallısın. bu gerçeği nickaltıma ne yazarsan yaz değiştiremezsin!

(bkz: #16500999)
(bkz: #16932565) şurada nickaltıma yazdığı 25 iq lük ürünün bir bölümünü ekşi sözlüğün aşağıdaki adresinden açık ve seçik olarak birebir kopyalamak sureti ile çalmıştır.

belki silinir kopyalayalım buraya;

''televizyondaki karıncalı ekran dediğimiz siyah beyaz kımıl kımıl görüntünün aslında evrenin büyük patlama ile oluşmasının kanıtıdır.

bilim adamları, eğer evren büyük patlama ile oluştuysa, patlama anından kısa bir süre sonra ortaya çıkan ışığın evrenin her tarafına yayılmış olması gerektiğini söylüyorlardı. evrenin her köşesi şimdi bu ışıkla dolmuş olmalıydı. ve nitekim öyle de olmuş. şöyle ki:

büyük patlamanın ardından evren ilk kez saydam hale geçtiğinde, ışık boşlukta serbestçe dolaşmaya başlar. uzayın her noktasında fotonlar hiçbir engele takılmadan yol alır ve bütün evren kör edici bir ışıkla dolar. fakat evrenin erken dönemlerinde oluşan bu ışık günümüze kadar öyle parlak kalamaz ve uzay genişledikçe görünebilir ışıktan mikrodalgaya dönüşür. işte televizyon antenleri tarafından algılanan şey bu mikrodalgalardır. televizyonumuzdaki karıncalı görüntünün yaklaşık %1’i evrenin oluşumundan sonra ortaya çıkan ışıltının ta kendisidir. insanın televizyon karşısına geçip, 14 milyar yıl önce ortaya çıkmış en eski ışığın kalıntılarını görmek için bozuk kanallar izleyesi geliyor da şu sefile 5 saniye dayanamıyorsunuz.

allah-û teala her şeyin öncül ve ardıllarını hesap ederek yaratıyor elbet yarattıklarını ama madem yaratıyor bir takip etsin...'' (darius ve krezus reloaded, 20.09.2012 09:05)

orjinali için; http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=30124175

senden beklemezdim aslan!

öğrenildiğinde ufku iki katına çıkaran şeyler vardır evet! ben de abin olarak beyninin biraz çalışması için ufkunu iki katına çıkarabilecek bir öğütte bulunmak istiyorum; karma için mabadını yırtma! hayatta kimse önemsemez böyle şeyleri.

sana aslanım diyorum ama seni önemsediğimden değil! sadece unreal bir ortamda önemsenecek derece, o seviyede hadi daha da ileri gideyim o düşüklükte bir yaratıksın çünkü. bunu ''nick altıma düşen'' ile başlayan cümlende sen bile itiraf ediyorsun. senin nickaltına düştüm. düşük bir insanın nickaltına düştüm yani. bir b.k yiyorsan sakın ola hiçbiryerden iktibas yapma. ya da yapıyorsan aslan gibi kaynak göster. bu disipline uyan yazarlara kızmıyoruz korkma.

''madem yaratıyor bir takip etsin'' minvalindeki cümlelerin yaradana karşı küfür içerdiğini de söylemek isterim. yaradanın neyi takip edip neyi takip etmeyeceğinin kararını sen veremezsin aslan kendine gel! sen sadece aciz ve korkak bir karakter olarak klavyenin başından vatan kurtarır, küfreder ve tatmin olursun.

bu dur senin mesleğin.
bir copy paste üstadı olarak hadi mesleğini biraz icra et!
kopyaladığı şu linkteki http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=30124175 yazıyı (bkz: #16932565) utanmadan bir de çok iyi tanıdığı astrobiyolog un üzerine yıkmaya çalışan zavallı.

ulan noktasına virgülüne bile dokunmadan kopyalamışsın işte dürrüklük yapma yedim bir bok de sus!

ayrıca şu bzk. vermezsem tüyü bitmemiş yetimin hakkını üzerimde hissederim;

(bkz: ağlama melis)
vah küçük mastürbatör, nam-ı diğer masterlaik... vah tüm hayatın birikimini kürtçü, cemaatçi, dinci, yobaz yaftası üzerine kurmuş kokuşmuş cahil.

vah ki varlığını adadığı ve armağan ettiği kutsallarına bile saygısı olmayan, vah ki hayattaki en büyük sarf malzemesi likit sabun ve kağıt havlu olan zavallı.

küçük beyinlisin ve korkaksın bunu biliyorsun değil mi? yok yok hakaret etmiyorum. küçük beyinlisin çünkü hakareti ve küfürü kendine düstur edinmişsin.

''avcılar otobanı kenarında sürdürdüğü meslek hayatının'' (bkz: #16934725) diye başlayan cümlen ile hayatın hiçbir evresinde kimseye söyleyemeceğin küfürlerini böyle sanal

bir ortamda dile getirebiliyorsun ya işte bu yüzden de korkaksın.

kürtlere soyu bozuklar diyebilecek derecede faşistsin,

soy, kan, ırk üzerinden insanlara saldırabilecek kadar klavye delikanlısısın.

hiçbir zaman gerçek delikanlı olamayacaksın aslanım! bir korkak gibi, bir aciz gibi, donu sidikli bir ahmak gibi kusacaksın küfürlerini.

hadi şimdi görev başına bastığın her tuş sayısı kadar rezilleşeceksin.

Aldanma cahilin kuru lafına
Kültürsüz insanın kulu yalandır
Hükmetse dünyanın her tarafına
Arzusu hedefi yolu yalandır

Kar suyundan süzen çeşme göl olmaz
Gül dikende biter diken gül olmaz
Diz diz eden her sineğin bal’olmaz
Peteksiz arının balı yalandır

insan bir deryadır ilimle mahir
ilimsiz insanın şöhreti zahir
Cahilden iyilik beklenmez ahir
işleği ameli hali yalandır

Cahil okur amma alim olamaz
Kamillik ilmini herkes bilemez
Veysel bu sözlerin halka yaramaz
Sonra sana derler deli yalandır

(bkz: aşık veysel)

vak ki ne vah...
(#17007343) böyle bir ayarı vermiş kişidir.
ince görmüş,
ölü sevmiş,
nekrof..

neyse ben beğendim, espri ince olmuş, evet diyorum!
(#17037756) okudum, sonra bir daha okudum...eline sağlık. yaşananlar ancak bu kadar güzel özetlenebilirdi.
(#17081016) palyoço sensin terbiyesiz herif denilesi yazarımsı.
-palyoçoları kızdıran yazardır.
-hahahahahhha
ben de hayranım, ona ve onun hayranlarına.

mesele şu:

akp binasında 10 tane 8 köşeli yıldız var. arkadaş diyor ki bunlar siyon yıldızı.

yok, onlar 8 köşeli yıldız. selçuklu yıldızı diyoruz.

peki 10 tane olmasını nasıl açıklıyorsun diyorlar. bu kafa çok tehlikeli işte.

üç hilal, aslında baba oğul ve kutsal ruh'u temsil ediyor o zaman der çıkarım işin içinden.

kafa koymadınız şerefsizim.