bugün

modlara defalarca yazmamıza rağmen bir türlü ceza almayan pkk lı dar hejirok un gerçek yüzüdür. pkk lı dar hejirok adlı yazarın sözlükte yaptığı algı operesyonlu pkk propagandasının ispatıdır ayrıca bu kansızların nasıl bir provakasyon yaparak milleti siktiğinin ispatıdır. bir yazar kardeşimizin açtığı başlık sonrası farkına vardığım durum olması sebebiyle buradan (bkz: ekonovich) adlı yazar kardeşime teşşekür etmeyi bir borç bilirim.
pkklı yazar dar hejirok un sözlükte açtığı o algı operasyonlu başlık: pkk den razıyız türkiye den razı değiliz
yazar: dar hejirok
entry: (bkz: #28055619)

açtığı başlık ve girdiği yorum o kadar midemi bulandırdı ki provakasyon olduğunu taa o gün anlamıştım.
buda benim yorumum
entry: (bkz: #28055648)

buda olayın resimle anlatılmış hali: görsel

gelelim olayın gerçek yüzüne bu pkkcı şerefsizler sözde türkmenlerin pkk ya dua ettiğini ve pkk nın türmenleri kurtardığını iddia eden bir hesap açmışlar işte o hesap bu hesapla türk kardeşlerimizin algısıyla oynayarak pkk türkmenleri koruyor algısı yaratmak aynı zamanda kendisini destekleyenlere bak biz türkmenleri koruyoruz biz onlardan üstünüz t.c koruyamadı biz koruyoruz algısı yaratmaktır.

buda açtıkları sahte twitter hesabı ayarladıkları birkaç paralı köpekle yaptıkları algı operasyonu.

-----sahte "suriye türkmenleri" twitter hesabı açarak "bizi ypg kurtardı" reklamı yapan faşist örgüt pkk.

bugün açılmış hesaba inanan mallar var . evet https://twitter.com/syriaturkmen

o yüzden sözlükte bu tip yazarların yazdığı yazıları dikkate almamanızı ve beyninizi kullarak bu yazarların yazdığı yazıları sorgulamanızı istiyoruz provakasyonlara hainlerin oyunlara gelmeyin.
ekonovich adlı yazar kardeşime tekrar teşekkür ediyorum.
saygılar...
tespit gibi tespittir.
sözlükte humanist takılanların gerçek yüzüdür.
(bkz: uludağ sözlük vatan kurtarma operasyonları)
suriye türkmenleri liderine inanmayıp, sahte 1 günlük twitter hesabına milleti inandırmaya çalışmasıdır.
faşik kürt olmak kötü tabi.
kardeş biri sana antivirus programı gibi demişti baya haklıymış. tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyor her zaman arkanda olduğunu belirtiyorum.
demek ki yeterince türkiyelileşememiş.
durun lan ünlü olmuşum burda foşik kankalarıma selamlar yolluyorum.
olum daha akşam ülkücüydüm, şimdi de aynı sığır tarafından pekekeli oldum ehehe.

aldığı nick bile ülkenin 80 yasal milletvekili çıkarmış partisine karşı nefret içeren ve her entrysinde bu partiye mensup kimselere küfür etmekten geri kalmayan bir sığırın bana Türkçe yi doğru kullanıp pekeke dedim diye (büyük gerekçe) provoke ediyor demesi ironidir, ahali ile taşak geçmektir.

sözlükte kürtçe nick almayı provokasyon olarak algılayan sığ kimselerin diğer yazdıklarımı anlamalarını beklemek zaten saçmalıktır, şaşırmadım.

ha ayrıca ne alaka ise adam twitter den hesap paylaşıyor ve nasıl oldu ise ben ile bağdaştırıyor, hakkında tek bir entry dahi girmememe rağmen.

şakşakçı soytarılara da sadece ağzım ile gülmüyorum ehehe.

velhasıl
-dar hejirok silinsin
+tm
-tşk
+öd.
son olarak görsel