bugün

50 tanesini toplasan 1 milyon euro etmeyen futbolcu.

kazığın boyutunu hesaplamak için;

başlat/tüm programlar/donatılar/hesap makinesi.
bu adama pas atılmamalı, dışlanmalı, hor görülmeli, kimse konuşmamalı, acilen gönderilmeli. artık yeter, yeter siktir ol git şu takımdan. seni takımda tutanında aklına zıçayım, seni ilk 11'de oynatanında aklına zıçayım. defol git artık! lanet olsun sana!
(bkz: kabız)
gitmeye yakin top oynamaya baslamis topcumsu.*
ben anlamıyorum böyle bir adamı hiç izlemeden mi aldılar ne yaptılar.böyle bir mal yok daha da gelmez.Bildiğin gol kralı sömürücüsü fenerbahcede (bkz: zafer biryol) bu adam da o kervana katıldı ama oynatılmadığı için değil mallığından. Bi bobo bi baros değil bu herif.Aslında kötü bi durumda tek yabancı yabancılar içinde.Doldur brezilyalıları takıma golcüyü ispanyol yap.Bu adam yalnız kalıyor bence en büyük sorun da bu.
lille maçındaki oyunuyla fenerbahçe taraftarından iyi küfür yemiş futbolcu. lan o kadar para alıyo pok gibi oynuyo bi adamın hiç mi olumlu hareketi olmaz. ya hakkaten beceriksiz ki 2 sene önce ispanyada 27 golü tesadüfen atması mümkün değil. ya da bilerek böyle oynuyor sırf gitmek için. lan güiza gitmek isitoyasan adam akıllı söyle icabına bakarlar öyle şerefsiz gibi oynamanın ne sana ne klübe bi faydası var. fenerbahçe ve türk taraftarının aklında kazma güiza olarak kalmak istemiyosan kendine bi çekidüzen ver. yoksa bi gün seni tenhada kıstırır bu taraftar. lille maçında bütün suçu güizaya atmak doğru değil ama berbat oynadı. denizin de hatası var, takım iyi mücadele etmedi ama güiza en azından iki net pozisyonda mallık yapmasaydı fenerbahçe 3-2 yenebilirdi lillei. ayrıca daumu da gönderin lan. hala güizayı oynatıyo ve takıma ful defans futbolu oynatıyo. takıma hücumcu bi teknik adam getirin.
yeni nazilli turgutluspor taraftarı olmama rağmen beni bile çileden çıkarmış futbolla amatör olarak ilgilenen adam.
maçta tuvaleti gelse onu bile kaçırır. öyle bir forvet.
27 gol atmış olması fenerbahçe taraftarı için hiçbir şey ifade etmeyen basit oyuncu. bank asya 1. lig'de forma şansı bulmakta zorlanır. semih'teki santrafor özelliklerinden hiçbiri bu kazmada yok.
(bkz: o oklar da götüne girsin)
alex de souza olsaydım eğer, bu adamı her idman sonrası kaleye direğine bağlar, şut çekerek topla döverdim namussuzum. avrupa'da vitrin yapar dediler adam vitrine yaptı.
ispanya'da 27 gol atmış olması umrumda olmayan forvet.izliyoruz işte vur girsin şu kodumun topuna çok bişey istemiyoruz kaleciyle karşı karşıya olan pozisyonların 3 de 1ini at ona da kabuluz.bu ne ya taşşak mı geçiyosun usta.
(bkz: cenabet forvet)
zamanında saffet sancaklı dedik de dediğimize pişman olduk..bi araba eksi yedik
ahada bi daha söylüyorum saffet sancaklıdır kendisi sadece daha pahalı
şut yok, pas yok, kafa topu yok, ne var lan it ! demek istediğim şahıs. *
colin kazıma ettigim bedduadan sonra kaza gecirip takımdan def edilmesine verdigim sebebiyetin aynını buna da vericem az kaldı..
yılda kazandığı 3-4 milyon euro'yu kesinlikle hak etmeyen adam.
eğer fenerbahçe geçen yıl 14 milyon euro'ya gerçekten turnayı gözünden vurmuş bir adam alabilseydi şu iki sezonda çok daha farklı bir konuma gelmiş olabilirdi.

yazık, şu adamı gördükçe bobo, baros, semih gibi adamlar ne yapsın diyorum.
ya 30 milyon fenerbahçeli kör ya da daumla aziz yıldırım. acaba bizim göremeyip bunların gördüğü şey ne bu adamda. biz bu adamları mahalle maçında kaleye koyardık bari top çarparda bir işe yarar diye. ilk antremanda sakatlanıp futbol hayatın biter inşaallah...
küçük emrah'a benzerkliği ile sinema dünyasına yeni bir soluk getire bilicek bir tip çünkü futbolla uzaktan yakından alakası olduğunu düşünmüyorum ve o 27 gol atıp la liga gol kralı olmasıda kesin yalandır inanılcak gibi değil çünkü ! fenerbahcelilerin baş düşmanı , değil 14 milyon euro vermek 50 euro verip takımımda oynatmazdım aziz yıldırım duysa sesimizi de bu lille maçından sonra türkiye ye değil de ispanya'ya gönderse ve bir daha gelme lan bu topraklara dese canımı bile veririm ''yeni slogan guiza koşşşşş karını düdüklüyorlar'' malum karısının ispanyada yatmadığı futbolcu kalmamış...
etmediğimiz küfür bırakmayan çakma forvet topçusu.
bugün gol atmamak için çok direndi ve muvaffak oldu tebrik ediyoruz kendisini.
halı saha maçında dahi oynatılmaması gereken adam.
birisinin kendisine topun üzerine oturması değilde vurup gol atması gerektiğini öğretmesi gereken "forvet" oyuncusu.
beşiktaşlı olmama rağmen ve bir doktor adayı olarak şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki, bu adam kanser sebebidir lamı cimi yok bunun.
halkımıza ispanya gol kralı diye yutturulduğunu düşündüğüm aslında olsa olsa patagonya golkralı olabilecek fitbolcu...oyuncu değil oduncu.