bugün

babamla aynı gün bu dünyadan gitmiş olan yazar kişi, gittiği yerde mutlu olması dileğiyle..
bir sey yap. güzel olsun. çok mu zor? o vakit güzel bir sey söyle. dilin mi dönmüyor? güzel bir sey gör. veya; güzel bir sey yaz. beceremez misin? öyleyse güzel bir şeye başla... ama hep güzel şeyler olsun. çünkü: "her insan ölecek yaşta..." geç kalmayasın!

(şems-tebrizi)

allah rahmet eylesin...
Allah rahmet eylesin, mekanın cennet olsun.
bu gece ılk gecem burda ama yazıları biraz okudum . cok sevilen bir yazarmıs.
Allah rahmet eylesin, taksiratını affetsin.

inne lillahi ve inne ileyhi raciun.

allah'tan geldik yine allah'a döneceğiz.
Tanışmadığım için üzgün olduğum bir yazar. Allah'tan rahmet diler, yakınlarına baş sağlığı dilerim.
gece vakti hıçkıra hıçkıra ağlatan yazar. allah rahmet eylesin, ailesine bol sabır versin.
sanırım birkaç kez mesajlaşmıştık kendisiyle.

nicki'de sözlükteki en sık rastladıklarımdan.
ölüm zor be kardeşim, gence daha zor...

annene babana kardeşine sabır diliyorum...
biz yine buradan geyiğe devam edeceğiz ama damdaki deli'miz hep eksik kalacak... ille de heaven diyeceğiz ardınızdan ama her nasılsa bir cotton candy'nin üzerinden sonsuzluğa ditty'niz diyeceğiz...

allah hepinize rahmet eylesin, sanmayın ki bir seferde çıktı bu sözcükler buraya, sabahtan beri yazamadım dostum... tanışmasak da tartışmasak da kim bilir birbirimizin kaç entrysine şukela verip "helal dostum" derken kaçına da kızıp "olmamış ya..." dedik. bilmesek de görmesek de birbirimizle hep bağlıyız diğer yazarlarla...

varsa en ufak hakkımız "helal olsun dostum"...

inşallah cennetten nasibini alırsın.
allah rahmet eylesin. mekanı cennet olsun inşallah.
sözlüğümüzden bir yalçın kaya daha ebediyete uğurlanmıştır.
yaradandan aldığımız bir nefeslik ölüm yolculuğumuzu, ümitlerle, özlemlerle, hayallerle bezeyerek yine yaradana koşmak için verdiğimiz hayat yolunda bir damdaki delimiz vardı, artık o da yok. koşusunu erken tamamlamış, tüm güzel arzularını ve hayallerini de sevenlerine emanet etmiştir.
yaradanın rahmetini esirgemediği, mekanını cennet eylediği kullarından olur inşallah.
allah rahmet eylesin. mekanı cennet olsun.
mekanın cennet olsun.. huzur içinde yat.
Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.
ne yazsam ne söylesem bilemiyorum... hafta sonunu şehir dışında sözlükten uzak geçirip pazartesi sabahı böyle bir haberle güne başlamak çok yıkıcı oldu...

saatlerce süren muhabbetlerimiz, hararetli tartışmalarımız geliyor aklıma... hesabın hacklendiğinde chiplerini geri almak için nasıl da götümüzü yırtmıştık... hayat hep 1-0 öndeydi zaten ama... yapma be hakan, sen olmamalıydın lanet olsun...

ama dediğin gibi "sizin ailede ölmeyene adam demiyorlar."

güle güle arkadaşım. seni unutmayacağım...
sağlığında ve vefatından sonra hakkında girilen 1124 entry'in hemen hepsinde mükemmel bir insan olduğundan bahsedilen biri için,inşallah bu entry'ler şefaatine vesile olacaktır.allah mekanını cennet eylesin,ailesine ve bizlere sabırlar versin.amin.
allah rahmet eylesin.mekanı cennet olsun.
mekanı cennet olsun.
sözlükten kimseyle diyaloğum yoktur benim, tanımam etmem. bir iki mesajlaşma dışında kimseyle muhabbetim olmadı. ne gerçek ne msn zirvelerine uğrarım. bana birşey olsa, kimsenin haberi olmaz buralardan.

hakan a bakıyorum ne çok gönüle girmiş, ne çok gönül kazanmış. uzakta olsa da uzak yakın dememiş hep uzatmış elini.

daha da uzaklaşmış şimdi... Bize uzak Allah a yakın olmuş.

Allah rahmetine boğsun onu, nurlar içinde olsun. Kuşlar gibi hür...
ışık içinde yatsın.
--spoiler--
yaşamayı bilirim, 26 yaşındayım hala yaşıyorum..
--spoiler--
şimdi tatlı bir uykudasın ve yaşamaya devam edeceksin.

allah rahmet eylesin.
hakan kardeşim, hakan yılmaz kardeşim.

renktaşım, parçalı formam, ultraslan hakan.

tanrı dan rahmet diliyorum...
ailesine ve tüm sevenlerine allah sabırlar versin.
yeni gördüm. allah rahmet eylesin.

rahat uyu.
her zaman mutlu olunur muydu hakan?
hayat her zaman bu kadar güzel miydi?
sen benim hayatımı karartmama engeldin. iyimserliğinle gülümsemenle...
izmir hasretin bu dünyadan gitmeden btimiştir umarım.

"Allah rahmet eylesin. kabrin en güzel cennet bahçelerinden bir bahçe olsun."
*
Allah rahmet eylesin...