bugün

ülkem için ne kadar şehit gelirse o kadar iyidir. sonuç olarak hidayete eriliyor. bu yüzden evet diye düşünen sokmabaş güruhu temsil eder.
bari şehitleri evete hayıra karıştırmayın, birbirinizden farkınız yok.
bizim karıştırdığımız yok bir şeyi, bu bir tespit katılırsın katılmazsın. başka bir durum yok burada.
sen nankörlüğün dibini bulup, kuruculara, kanları ile toprakarı sulamış çanakkale'de yatan binlerce kefensize her türlü hakaret etmeyi kendinde hak görecek, dünyanın saygı duyduğu lider ve arkadaşları hakkında, ayyaşlığından tutta ibneliğine kadar her türlü ağıza alınmayacak şerefsizce lafı söyleyeceksin, sonra gerçekler yüzünüze vurulduğundan amı yanmış sokak enceği gibi bağıracaksın. hadi lan oradan nesiniz siz peygamber misiniz, allah mısınız?

bir iddia var ortada çıkıp yanlış olduğunu kanıtlarsın, ya da yok sa böyle kanıtın. susarsın. ama hiç birşey yapmadan direk küfürle entry gireceksen bilmelisin ki; orospu çocuğu da sensin, puşt da sen.

beyinsizler entry girmesin başlıklarıma.
yalan mı lan şerefsiz, kitapsızlar en baştakinden en sondakine insanlara şehit olmayı aşılamıyor musunuz? siz kendiniz neden şehit olmuyorsunuz?
hdp ile göt göte verip, şehidler üzerinden hayır propagandası yapmanız, genelevde fahişelerin, fuhsiyata, zinaya hayır diye protesto yapmasına benziyor.
bu bir söylem değil, bu bu güruhun düşünce yapısı, şehit olmanın ne kadar elzem bir şey olduğunu anlatıyor akp insanlara. yanlış olan durum bu. yalan mı? anlatmıyor mu? şehitlere hakaret yok burada, buradaki hakaret akp'ye! okuduğunuzu anlayamıyorsanız en azından genelleme yaparak yazmayın, kendi fikrimdir diye beyan edin. sen çıkacak şehitlik ne kadar yüce bir mertebedir, ne kutsal bir şeydir, keşke ben de şehit olsam diyeceksin, ama çocuğun asker kaçağı olacak, bedelli bile askerlik yapmayacak.

hassiktir lan müptezel pezevenk bu ne sikim iş dediğimizde nedense birileri kıçını yırtıyor. sakın sizde askerden kaçanlar olmayasınız diye sorsam şimdi delirecekler resmen. sormuyorum hadi.
yukarıdaki entrylerimi görmemiş amın evlatları hala hdp filan diyerek bir şeyler kanıtlamanın peşindeler.

bak aslan; ne hdp, ne chp ne de vatan haini akp'ye bir kez bile oy vermedim. ben atatürkçüyüm sonuna kadar, dibine kadar. ne pkk ile organik bağını koparamayan hdp, ne ataürk'e tam olarak sahip çıkamayan chp, ne de vatanın amına koyan vatan haini akp benim atatürkçülüğümü sorgulayabilir.

benim partim atatürk. doğrular söylendiğinde yırtmayın bir yerinizi. adam olun.