bugün

Başlıktan anladığınız gibi arkadaşlar 2013 yılından beri D-smart kullanıyorum fakat 3 ay önce iptal ettirmek istedim müşteri temsilcisi iptal etmeyim diye çok uğraştı sonra mega paket hediye edeyim dedi benimde şubat ayının 8'inde sözleşmem bitiyordu sordum sözleşmem bitince kullanmaya devam edebilirmiyim diye evet iptal etseniz dahi bu benim hediyem kullanabilirsiniz dedi dedim tamam ozaman neyse 8 şubat oldu aradım dedim sözleşmeyi yeniletmeyeceğim baya uğraştılar ama kararlıydım iptal ettirdim fakat hergün aramaya başladılar neden iptal ettiriyorsunuz diye 2.den sonra benim ayarlarım kaçmaya başladı artık her seferinde müsait değilim diyorum ne zaman olursunuz diyorlar diyorum olmam aramayın beni diye hala devam ettiler bugün 25 şubat itibari ile alıcıyı bayiye teslim ettim bayiden çıktım yine aramaya başladılar bıktım hem insanları kandırıp hemde bu kadar taciz etmek çok bunaltıcı her yere btk dahil şikayet ettim bakalım ne olacak.

Ama arkadaşlar siz siz olun kanmayın bunlara kullanmayın hd uydu alıcısı aldım 100 tl ye ve inanın hiç bir farkı yok kaç yıldır verdiğim paralara yazık ki 4-5 ay önce ekstreyi kontrol edince farkettim onca yıl aylık 10 tl kutu kirası almışlar ben okadar para kutuya ödedikten sonra neden teslim ediyorum yada teslim edeceksem neden kutu parası ödedim herşeyin yolunu bulmuşlar çok şükür bugün bayiyi buldumda teslim ettim birdaha asla d-smartın önünden bile geçmem.