bugün

uykusuzun bi sayısında otisabi abimiz yolda yürürken iki tane tatlı kız yanaşıyor ve ;

k:pardon fazla prezervatifiniz var mı ?
otisabi:tabi buyrun.
(kızlar gülüşmeye başlıyor.)
k1 :ben dememiş miydim her türk erkeğinin cebinde kullanmasa da bi tane olur diye.
k2 :iddiayı da kaybettik tüh ya.
otisabi: ^+'^+^'++%+^%!'^!'^!'^'1
En guzeli uste cikip, konuyu degistirmek.

- tulumcu! bunun ne isi var cuzdaninda?
+ ulan senin ne isin var benim cuzdanimla?!
- nas...
+ ne karistiriyorsun kizim sen benim esyalarimi, utanmiyormusun? hayir bir de gelip hesap soruyorsun tamam seviyoruz ama gotumuzu de siktirecek degiliz bu ne ya??
- ... *
fevri ve abartili tepkilerle, dogru isabet ettirip akisyonunu degistirmek lazim.
-hayatım bu prezervatif nereden çıktı ?
+iyi ki doğdun hayatım iyi ki doğdun hayatım
-çok inceeesiiin yaaaa *
türk milleti olarak eczanelerde, marketlerde nerdeyse sakızların yanında satıldığı halde satın almaya utandığımız gereç.

- pardon bakar mısınız, şunu sarar mısınız?
- verir misiniz lütfen barkod okutmam lazım.
- ( alan kişi kıpkırmızı olur ) seri bir şekilde bulunduğu yerden çıkılır.. bununda izahı yoktur.
çok açık bir izah şekliyle korunuyorum.
Balon o balon. Vallahi bak.
"hatta ben sırf seks yapıyorum havası yapmak için cüzdanında boş yere taşıyanları biliyorum." diye yazan yazarımızın dediğinden yola çıkarak bu bir bahane olabilir;
kız; bu cüzdanındaki ne?
erkek; sekse karşıyım bunu da beni ibne sanmasınlar diye koydum başka amacım yok.
kız; hönkk *
kim koymuş lan onu oraya?
çocuk istemiyorum da koruma amaçlı.
"aptalım ben" anlamına gelir.

cüzdanda prezervatif taşınmaz.
taşınsa bile kullanılmasada olur.
ezilme + sıcaklık prezervatifin işlevini yokeder.

sonucunda orda taşıyıp kullanan kişinin tek gerekçesi bu olabilir.
"aptalım ben"
babamın bende kalmış sevgilim.
+baba valla arkadaşın.
-sus eşşoglu dün nerdeydin sen?
+baba valla arkadaşlarda ders çalışıyordum.
-çaktın demi lan.
+yok la vermedi. o yüzden cüzdanda kaldı.
-malsın amk.
gençlik çağlarının başında genelde lazım olur diye mahallenin abilerinden yalvar yakar bulunan(almaya ne göt ne yüz ne de yaş müsaittir çünkü) ve genelde kullanım ömrünü konduğu yerde tamamlayan arada bir çıkarıp artislik olsun diye arkadaşlara gösterilen araç gereç edevat.
hırsızlardan korunmakiçin lafı en güzel cevaptır. *
Annecim bana bunu arif abim vermişti sende kalsın ben senden alcam demişti bende cüzdanıma koydum emanet kaybolmasın diye allah çarpsın bak benım degıl arif abım verdi bak.
akbil ile eşit sayılacak bir tür eşya.
sevişiyorum.
abazanım ama etrafa düzenli bir seks hayatım var izlenimi veriyorum.
bilgisayar sertifikasını almak için kursa gittiğimde benden nüfus kağıdını istemeleri. akabinde cüzdanı hızlıca açmam ile önümde duran dört juri bayan hocanın masasına prezervatifin fırlaması...
- ercan bu ne?
+ götüme sokacaktım aşkım.
- vay ibne.
(bkz: dede yadigarı)
(bkz: ergenlik)
cüzdanda taşıma tam olarak bir liseli hareket tarzıdır, umutsuz vaka olarak teşhis koyulabilr.
yetişkin bir birey için gereği olmayan izahtır. prezervatif dişi kişinin cüzdanında bulunduysa çok geçerli olması gereken izahtır.
büyük ihtimal işin sıvama kısmı olacaktır.