bugün

gece gece yediği ayarlardan başı dönmüş; suratına bir su atmak yerine sözlükte dolaşan bir genç yazarın hezeyanı.
bir başka girisinde de akp muhakifi sözlük yazarları tutuklanacak falan diyordu.
çok güzel uyuyor kendisi, lütfen uyandırmayın.
ha yöneticiler lütfen silmesin bu başlığı, gerçekten üzülürüm. baktıkça keyif alıyorum.
sağlam çakmışız ki acı yapmış kendisinde. bahsettiği girimin esas noktası nedir onu da bir paylaşayım ayrıca

--spoiler--
bugün, libya'da halk isyanlarını bahane ederek libya'ya müdahale eden batı, bir başka gün insanlar diyarbakır'da meydana bir şekilde toplandığında , insanlar türk devletine baş kaldırdığına ve libya'daki olayların benzeri meydana geldiğinde aynı tepkiyi vereceklerdir.
--spoiler--

sonuna kadar cuntacıyım, sonuna kadar darbeciyim.
hatta bu yüzden büyükanıt'a şeref madalyası neden verildi diye soruyorum.
hatta bu yüzden çevik bir neden yargılanmıyor diye merak ediyorum.

düzenleme: anlayamayan bazı sığırlar var. açık açık yazmak gerekiyor.
valla ne yalan söyleyeyim, ben de görmedim;
görsel

--spoiler--
Evren ve Erdoğan 1998 yılında Mehmet Ağar'ın oğlunun nikah töreninde karşılaşırlar. Evren nikah şahidi, Büyükşehir Belediye Başkanı olarak da Erdoğan nikah kıyar. Büyük Kulüp'te gerçekleşen nikahı gazete "Büyük Kulüp'te büyük buluşma!" diye sundu.

"iSTANBUL'U UÇURURDUM"

Tören bitikten sonra Erdoğan ile aralarındaki konuşmayı Evren, şöyle aktarıyor:

Oturduğum masaya geldi...
Konuştuk...
O'na; Devlet Başkanlığım sırasında...
Zamanın Belediye Başkanı Bedrettin Dalan'a yaptığım yardımlardan falan söz ettim. Bunun üzerine Tayyip Erdoğan bana; Ahh Paşam Ahh, dedi...
Sizin zamanınızda ben olacaktım ki Belediye Başkanı...
Neler neler yapar...
Sizin desteğinizle istanbul'u uçururdum!..
--spoiler--
(bkz: ayarın bini bi para buralarda)
yoruma gerek yok.
istanbul u uçurduk.
20 senedir sol giremiyor.
sonra sıra onlara geldi şimdide onları uçuruyoruz bir bir.
büyük ağbilerinin sesi barack'ınki yüzünden çıkmıyor, bunlar da ortalıkda darbeci, cuntacı diye dindaşlarının öldürülmesini alkışlıyorlar. denizanası ya da salyangoz bunlardan daha omurgalıdır.
darbecileri kollayan iktidarın davranışını tanımlayan tabirdir efendim. ne de olsa yahudi hem vurur hem ağlarmış.*
[null http://www.odatv.com/n.ph...suna-mi-agladi-1102111200]
pek anlayamadık gündem yoğun birleri libya'yı mı vurmuş ?

birilerinin dışişleri bakanı dün geceden beri nerelerle görüşüyormuş ?