bugün

bir cumhurbaşkanın mitingte olması ve mitingin yarıda kalmaması için ulu camiinde ezanı 10 dakika rötarlı okumaktır.

neticede o koskoca cumhurbaşkanı, o bekletilmez ezan 10 dakka beklesin nolacak.

bunun adı sirke koşmak değil de nedir!
kimin kime taptığının göstergesidir.
cumhurbaşkanı konuşurken namaz kabul olmaz da ondan ertelemişlerdir cahiller sizi, bilip bilmeden insanlara laf atıyorsunuz. o ki cumhurun reyisi onun içinhdhshd tamam ya bu kadar yeter geyik bile olsa yapamıyorum, övemiyorum.
milli iradeye, cumhura ve başkanına saygıdandır. iyi bir gün geçirttiği için sayın başkanımıza teşekkürü bir borç biliyoruz.
cuma günü işi olduğu için cuma namazını pazara da alır bunlar kendilerini nerde görüyorlarsa artık...
Bursada gerceklesmistir.
tevekkeli bu işte bir gariplik oldugunu farketmiştim. her vecibeyi yerine getiremesem de cuma namazlarını kaçırmamaya çalışırım, geç kalmayayım diye 12:20'de camideydim ki bugün öğle ezanı 12:25'te okunması gerekiyordu. içeri girdiğimde vaaz vardı yerimi aldım ezan okunur diye bekledim ama ezan saat tam 12:38'de okundu.
iyi ki bu durumu namazda öğrenmemişim, yoksa abdestim falan kalmazdı.
Cuma günleri devlet memurları namaza yetişsin diye ezanı geç okumaktan farkı yoktur. Camiiyi ahır yapanların torunları anlamaz bu işlerden. Sen siren 9.05 te çalıyor mu ona bak, gerisine karışma.
al işte bir akepe cahilide çıkmış, "memurlar için namaz erteleniyor siz bilmezsiniz" diyor, haklı adam bilmiyordum ve şaşkınım. ulan dinini yaşayan insanlar yeri geliyor savaşın ortasında saf duruyor da dini ertelemiyor , size ne oluyor amk, siz sikinizin keyfi için ezan ertelensin istiyorsunuz bu ne hadsizlik bu ne sikim bir din anlayışı...

işte dini* kendilerine göre şekillendiren cahiller yüzünden değil mi zaten müslümanlığın bu hali, allah ıslah etsin diyor aşağıya da not düşüyorum...

dini sizden öğrenecek değiliz!