bugün

her yeni el başlangıcında counter teröristler tarafından tacize uğrar, bıçakla kesilir, m4a1 şarjörü boşaltılır üstüne, daha neler yapılır neler.
soyu tükenmeyen tavuktur.
sürekli gagasını yere vurup sonra sağa sola bakan tavuk. üzerine 1 mermi sıkınca gıdaklayıp ruhunu teslim ediyor.
her zaman kıçından vururum. sanki kafasından vursam farklı ölecek.
onu vuramadığım zaman ya da başka biri vurdugu zaman el kötü geçer benim için. online oynarken csler yarış yaparlar tavugu vurabilmek için.
orada pusuya yatıldığı zaman muhakkak can sıkıntısından bıçaklanan tavuktur.
(bkz: vuuaaaak)
can sıkıntısından vurulur.
çilekeş.
parçalanırken bir ses çıkarır ki.. insanın içi cız eder.
Counter Strikedeki kimseyi vuramayan eziklerin vurabildiği tek canlıdır oradaki tavuk.

ilk kez counter strike oynarken bu tavuğu keserken oyunda para kazandığımı (Adam vurunca 300 $ kazanıyoruz mesela) Sanardım...
her counter severin, bir zamanlar teröriste sıkmadan önce üzerlerinde atış talimi yaptığı tavuklardır.

http://www.youtube.com/watch?v=CPHUGQWxgYo&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=6HaxjiLJXmM
pompalı mermisiyle de bıçak darbesiyle de tek seferde parçalanabilen dandik tavuklardır.
her oyun başında ilk kesen olmak için koşuşturulan tavuktur.
en az o bölümdeki pazar alanı kadar gereksiz detay.
opera sesi eşliğinde izlenebilen tavuklardır.
kafasını sallamaktan başka bişey yapmaz lafta bişey yiyordur yerden.
kapışmadan önce deneme tahtası olan tavuklardır.
(bkz: antrenman)
onun başına gelenler pişmiş tavuğun başına gelmedi.
tavuk olan ama aslında tavuktan çok her şeye benziyen hayvanlar örneğin kaz ördek bilmiyorum belki bilgisayarın ekran kartı ile alakalıdır.
Onu oldurmeyince elin kotu gececegine inanilir. (bkz: batıl inanç)
(bkz: beyaz et)
oyunda ki misyonu tam olarak belirli olmayan karakter.
yumurtlamayan tavuktur.
rehineleri aldıktan sonra öldürdüğünüzde rehinelerin oha hayvan, pis herif gibisinden tepkileriyle karşılaşacağınız tavuktur.

--spoiler--
ulan ibne teröristlerden kaçırmışız seni, hemen humanistliğin dibine vuruyorsun. o haritanın olmazsa olmazıdır o tavuğu öldürmek.
--spoiler--

(bkz: tamam sakinim)