bugün

los angeles'ta, sunset bulvarinin en allengirli noktasina konuslanmis olan turk restorani. yani biz oyle zannediyorduk meger sahibi turkmus. ne bilelim 4 parca pirzolanin 25$ oldugunu. "yemekler akdeniz mutfagindan" gaziyla gittik ama turk yemekleriyle alakasi yok. ortam iyi fena degil, mum isigi esliginde romantik bir yemek yenebilir ama servisi cok siradan, calisanlar suratsiz. adamin icinde bahsis birakma hevesi koymuyorlar.

biz bekliyoruz icli kofte, lahmacun, adana kebap ne biliim karniyarik falan garson getirdi menuyu koydu onumuze ancuezli chicago dream, marinara soslu kalamar, lobster cream esliginde tavuk salatasi... biz birbirimize bakiyoruz uranusten gelmis gibi. en sonunda hocam dedim sen bana pirzola getir, iyi kizarsin ama yakmayin. digerleri de kendi kafalarina gore birseyler soyledi. bekle bekle yemek yok. ulan acliktan olecez, turk yemegi gozumuzde tütüyor bu nasil servis. en sonunda geldi. 4 parca pirzola 4 lokmada bitti zaten. karnimizi kola, patates kizartmasi ve ekmekle doyurduk iyi mi. sonra hesap geldi 3 kisi bahsis dahil 110$. "ne yemisiz be simdi doydum serefsizim" diyip kalktik masadan. daha da gidersem 3 olsun.

35$ verip doymak istemiyorsaniz cravings tam aradiginiz mekan.