bugün

Tatile çıkacağım.

Güneşin bol olduğu bir dünya ülkesinde biramı yudumlayacağım.
(bkz: sikiş)

3 aylık reklamdan sonra kaldığı yerden devam edecek.
Bir tekneye atlayıp finike, kaş, kekova, adrasan, olympos, buralardan herhangi bir yerde kimsenin olmadığı bir koyda kamp yapıp, teknolojiden uzak, denizin ve doğanın sesiyle, tuttuğum balıklarla gün batımına karşı rakımı yudumlayacağım..
Covid 19 bitince yapacağım tek şey;
Covid 19 öncesi yaptıklarımı yapmamak.

Hayat, kendi hayatın dışındaki şeyler için hayatı kaçırmaya değmeyecek kadar kısa zira.
istanbula gideceğim. Bu kadar.
Sokaklarda, kalabalıkların arasında yürümek. Dostlarımla güzel bir kahve içmek.
araba ayarlayıp anadoluya açılmaktır. virüs yayılmadan 1 ay öncesinden beri şehir dışı iş gelmiyordu. virüsle beraber yaklaşık 3 haftadır iş gelse bile gidemez duruma geldik. şu anda zaten iş falan çıksa bile polisler kovalıyorlar çıkmaya çalışanı çıkamıyorsun tuzladan ötesi yasak. bu böyle 1-1.5 ay daha sürecek belli ki. totalde 3-4 ay yollara düşememiş olacağız belli ki. araç ile seyahat etmeyi sevenler için sıkıntı. bir bitsin evliya çelebi modunu açacam direkt..
özellikle söylenebilecek birşey yok çünkü zaten bu süreç bitince dışarı çıkmak bile insana mutluluk ve keyif getirecek..
alkolü bırakıcam. hatta bıraktım bile. darısı sigaraya.

bir de aşık olmak istiyorum be!
Düğün yapacam
Davul ve zurna ile.
70 lik vodka alip marmara kazım gibi olana kadar içeceğim. Ağzımda da cara olacak tabii.

Not: 6 yıldır alkol ve cara kullanmıyorum.

Edit: şu an niye içmiyorsun diyebilirsiniz. Icesim yok. Covid19 bitince keyiften iceriz.
pozisyon değiştirip yüzüstü yatmak.