bugün

okuldan kaçıp internet kafelere sürü halinde kaçmaktır.
kız arkadaşını bile bırakıp counter a gitmektir.
onlarca şifre ezberlemektir counter strike.
hesabına oyun oynamaktır. *
bağımlılıktır hastalık vaziyetini alabilecek oyundur.
ergen çağların ergen uğraşlarından. büyüdükçe mantık saçmalaşabiliyor.
staj yaptıgım yerde her boş vakitte oynanılan oyundu counter strike.bir süre sonra bende alıştım ve dişli bir rakip oldum cıktım.her gün sırf counter oynamak için staja gidiyordum.staj günlerimi doldurmamda büyük etkisi oldu,staj bitti counter hayatımda bitti.
modern tıbbın şaşkınlıktan davar gibi baktığı bir hastalıktan muzdarip olmaktır.

marduk tepemize düşse, nükleer savaşlar dünyayı kasıp kavursa, insanoğlu pılını pırtını toplayıp mars'a da taşınsa, cs hastaları pc başından kalkmayıp bu oyunu oynamaya devam edecektir.

çünkü cs hastaları bir ultima'ya, bir knight online'a satmazlar zevklerini..
çünkü her bir cs hastası seçilmiş kişidir.
çünkü cs bir oyun değil, bir ekoldür.

imza:beta 4
(bkz: stewie)
sevgilisinden initikam almak isteyen kızlara şiddetle öneririm. kavga ettikten sonra hıncınızı bir türlü alamıyorsanız eğer, onunla bir iki oyun oynadıktan sonra pamuk gibi oluyor sinirleriniz. tabiiki sizin gücünüz ve silahlarınız onunkinden güzel olmalı. tek yan etkisi erkeklerin de dediği gibi bağımlılık yapıyor ve ne yazık ki sevgiliniz yanınızda olmadan herhangi bir internet kafeye gidip onlar kadar rahat oyun oynayamıyorsunuz ( evden ağ ile oynamak kafedeki kadar eğlenceli de olmuyor).
(bkz: pusmasana lan şerefsiz)
lise yıllarında her er bireyin düştüğü acınası durumdur. *