bugün

abd hariç tüm dünya corona/covid19 derken trump'ın peşine takılmış dallama sürüsü.

görsel
görsel
görsel

abd yine her boku yiyip, ekonomideki en büyük düşmanını insanların önüne attı.

twitter'ın ilgi orospuları da akıma katıldı.
yarın pentagon'dan madalyanızı alırsınız çomarlar.
ben o iddayı tamamıyla çürüttüm 'çin tarihi boyunca bu virüs kadar kaliteli bir şey yapmamıştır, yani kesinlikle çin malı değil'
çin den çıktığı için bence de çin virüsüdür. eğer sizin evden çıksaydı james earl cash virüsü derdim.
(bkz: Çin malı)
islami terör demek gibi bu Trump ın tabiri değil,aslında bir stratejidir. Ha bir de filler ve eşekler kavramı var ne olur olmaz karşıt görüşleri içlerinde de olur ki fatura devlete değil kesime veya şahısa kesilsin daha sonra hani bir acil durum çıkışı için.
Henüz Çin hükümet olarak suçlu mu, ihmalkar mı konuşmak sadece ihtimal ama bunların aralarının iyice gerildiği bir gerçek
Mahmut mu desinler?
Çinlilere karşı olan ırkçılığı desteklemiyorum elbet ama Çin devletine ciddi bir yaptırım uygulunabilir, hatta uygulanmalı.

Komünistler de bu konuda ciddi ikiyüzlü baya, aynı virüs Amerika'dan çıksa günde 355432226 tane tweet atacak herifler Çin'den çıktığı için salağa yatıyor. *
it comes from
china!
Arttırıyorum; “ gominist virüsü “ kahrolsun Çin; kahrolsun kominizm.
çin in kendisi zaten bir virüs.
Covid-19'a da corona denmemesi gerekiyor aslında. Corona virüsünün geçmişten günümüze birçok çeşidi vardır.
monosodyum glucomat'a da çin tuzu diyen cahillerdir. ayrıca uzun tarla turpuna da çin turpu der bu mallar.

ayyyy ammaaann. kaç .
görsel