bugün

göreve çağrıldığı takdirde hiç çekinmeden ırak ve afganistanda abd'ye , çeçenistan'da ruslara ve karabağ'da ermenilere karşı çatışmaya hazır, tarihe karşı ilgili ve bilgili yalnız komplo teorilerine fazla kafa yoran, patlayıcılar ve saldırı silahlarına olan aşırı ilgisi üzerine tahmin yürütmekte zorlandığım, araştırmaya meraklı, yorum yapmaktan ziyade bilgi vermeyi amaçlayan yazar.
sanırım mesleği surveyan olan yazardır. dünyanızı cehenneme çevirebilir, hem de tek başına.
çin mafyasına borcu olan yazar. sonra yakalayıp dövmüşler ve o günden sonra çin mafyasını araştırıp durmuş ezberlemiş adamların ismini falan.
**
bilgi içerikli entryleri sıkılmadan okunan yazardır. *
Sözlükteki en zeki insan. Üstad.
(bkz: bomberman)
(#4344904) Duygusal zekasının yüksek olduğunu kanıtlamış yazar.
sanırım silahlarla kafayı bozmak üzeredir diye düşündüğüm yazardır.

(bkz: abi hangi ilacı kullanıyosun sen ya)
(#7018043) entrsinde "savaş olsada öldürsek piçleri" tarzındaki faşistlere güzel ayar vermiş okunası yazar.
(bkz: #7068422) entrisinde ders vermiş yazar.Tebrik ederiz efendim.
şu saatten sonra entarilerini takibe aldığım yazar.*
Devrimcinin mutfağının baş aşçısı mıdır nedir? anlamadım gitti! Birsürü bomba tarifi yapmış, bilinçli olarak karışım oranlarını da vermemiş. Eyvallah.!
Kimyacı ve torbacı olma ihtimali çok yüksek yazar.
bombacıdır. patlayıcı uzmanı.
polis olma ihtimali çok yüksektir. mafya ile ilgili girdiği entrylere bakacak olursak organize suçlar şubesinden sanırım.
araştırmayı ve bilgisini göstermeyi seven potansiyel liseli.
kendisi clark kent dir.
(#4372981)
(#4360109)
enteresan yazar. *
başlık ve entrylerinde verdiği tarifler okundukça akla hababam sınıfı'nda habire laboratuvarla birlikte havaya uçan kimya hocası şevket altuğ'u getiren ilginç yazar.
(#9522276)

maceralarına beni de ortak etmeye çalışan aksiyon adamı yazar. * entrylerinden ev yapımı sabotaj malzemeleri konusunda derin bilgisi olduğu izlenimi doğuyor ya du bakalım.
bu adam nükleer bomba yapımını da söylesin yemin ediyorum sözlüğü bırakırım!
kendisi 2006 yılında hiç california'da bulunmuş mudur merak ettiğim yazar. eğer bulunduysa konuşmak isterim.
tem polisinin zilini çalmasına yarım saat vardır.
sanırım kimyagerdir. ve bana sihirli leke çıkarma formülünü verirse kesin saovm'i olacağım.
Daha açık sorayım madem. 2006 yılında washington'daki sözde cia merkezine gelmiş midir? ve oradan california'daki asıl cia merkezine yönlendirilmiş midir? benim 2006 yılında tanıştığım türk sen olabilir misin? ve tract kelimesi sana ne anlam ifade ediyor?