bugün

bim mağzalarında görmekte olduğumuz iki üç giymede patlak vermesi ile ünlü boxer markası. bu siralar her erkeğin götünde görmeniz mümkün olan markadır.

ucuz ve ulaşılabilir bir yerde olması ile tonla aldığımız, alıp alıp yırtmaya doyamadığımız siyah ve gri renk seçenekleri ile le cola'dan sonra en çok satılan bim ürünüdür.
hayır altımda comfort family var ama bu kadar değil.

dogalgazcı abi geliyor. çat eğiliyor comfort family.

arkadaşlarla bir batak oynayalım diyoruz pat arkadaşın comfort family.

derste önümde bir çocuk domalmış vaziyette uyuyor çat comfort family.

bu kadar çatal görmekten beni kurtardığın için mide hapı gibisin, teşekkürler comfort family teşekkürler bim.
çok rahattır.
içimdedir şu an, var mı görmek isteyen.*
Yeni keşfettiğim, tavsiye edilen bim donu. Kalite konusunda henüz bir şey söylemem mümkün olmasa da rahatlık konusunda 10 numara olduğunu söyleyebilirim.
En beklenmedik anlarda karşımıza çıkabilir ve genelde beklemediğimiz kişilerde comfort family donu görürüz. tamam marjinalsin, çok karizmatiksin, saçların benimkilerden tatlı ve comfort family donu giyiyorsun. Aferin sana.
Bimde satilan boxerlerin markasidir. Kalitesi fiyatina goredir, cok bir sey beklenmemelidir.
kaliteli boxerin adı, soyadı.

% 90 pamuk, % 10 elastan yapısından bahsetmiyorum bile bak.
iki kere yıkandıktan sonra tangaya dönen boxer markası.
(bkz: bim donu)
(bkz: şu an üstünde ne var)
bi halta yaramaz don markası.
dün ilk kez denediğim şu an üstümde olan, rahatlığı konusunda hiç bok atamayacağım bim donu. kısacası beğendim.
bir bim efsanesidir.

rivayetlere göre ricky martin abimizin vazgeçilmeziymiş.
Elin oğlunun calvin kleinlerine karsi misillememdir. hem onemli olan ic güzellik.
(bkz: fakirlik belirtileri)