bugün

liselidir.

liseliler kızmayın ama 2 kuruşluk harçlığınız ile mavi jeans, levis takılamayacağınızı herkes biliyor. gözlemlerim de bu teorimi destekler niteliktedir.
baba parası yemiyor belli ki.
kısa zaman içinde yeniden alışveriş yapması gereken insandır çünkü aldığı ürünler kısa bir süre içinde temizlik bezi olmaya mahkumdur.
önemli olan kıyafetin markası değil, kıyafetleri düzgün bir şekilde birbirine uygun şekilde kombine ederek giymektir. *
collezione insanın kendine yakışanı giymesidir.
tanım: marka takıntısı olmayan insandır. babası memurdur ya da annesi hemşiredir.
normal alışveriş yapan insandan hiç bir farkı yoktur.
kırk yıllık victor hugo yum böyle sefillik görmedim. ulan fakir ! ne meneme collezione giyersin de çıakrsın sokağa hiç bi şey yokmuş gibi. göz zevkimizi bozuyor bi de ya.

paran yoksa çıkma evden kardeşim.

şaka lan hep böyle küstah davranmak istemiştim şimdi yaptım .. kolpa da olsa. üstümde kolezyon var bu arada evet.
yerini lcw den alışveriş yapan insana bırakmıştır.
mallarından ve fiyatlarından memnun kalan insandır.
kısaca zeka sorunu var karmasına sahiptir.
efendim, malları o kadar dandik ki, bari ucuz olsada bişeye benzese!
ulan sözlük ne tikiymiş ne zenginmiş, vay anasına sayın seyirciler. lan hepinizmi beymenden vakkodan giyiniyorsunuz?
yüzde 95 civarında aynı ürünleri sayılı 3-5 firma üretir, lakin marka aşamasında farklı markalar basım yapılır ve fakir ile zenginin aldığı ürünler aynı fabrika çıkışlıdır sadece barkotları ve markaları farklıdır. bu ince cizgiyi bilen bir insandır. farklı gösteren bazı markalar vardı takım elbise sektöründe sarar<beymen<Leonard Longsdail<Jon GreenzKiton<forbes

pierre cardin takım elbiselerini türkiyede sarar üretmektedir, sarar ile pierre cardin arasında hiç bir kalite farkı yoktur lakin fiyat farkı 6 katıdır.
alışverişini paris venedik roma vslerinden yapan saraylıların hiçbir zaman beğenmeyeceği insan modeli. e haklılar tabi. şu an şömine başında kırmızı şarabını yudumlayıp limuzinimle haftasonu nereleri gezsem diye düşünmekte olan bendeniz de bu alt tabaka şahsiyetleri beğenmemekteyim.
köpeğimin kıçın silmek için bez bile almayacağım yerden alışveriş yapan insan modelidir.
Normal insandır. Ayrıca Sözlük insanların zekasıyla yer aldığı oluşumdur kıyafetleriyle değil. Sen git hadi sen durma buralarda.
sadece almak için para vermektir.

dün gittim, üstüme giyecek bir tane bile kazak bulamadım. dükkanlar süslenmiş, at gibi kızlar ilgileniyor ama doğru dürüst kazak yok.
collezione'dan bir ürün bile almamış olmama rağmen gayet normal karşılanabilecek durumdur. fakiri var zengini var herkes armani giymek zorunda değildir sonuç olarak. sen beğenmezsin o ayrı ama eğer insanları collezione, lcw, rodi gibi yerlerden giyiniyor diye yargılıyorsan ya sonradan görmesindir ya da aşağılık kompleksli.
fakirdir. kalite aramaz. güzellik aramaz.
gayette kaliteli bir tişörtünü almıştım 2-3 sene önce hala da giyiyorum.
eğer parka satın almışsa akıllılık etmiş insandır, zira çok dayanıklı parkaları vardır.
istediği yerden alışveriş yapma hakkına sahip insandır.
size ne yani
asgari ücretli çalışan olabilir. herkes senin benim gibi versace'lere emporio armani'lere, ne bileyim oris'lere dadanmıyor.***
normal aklı başında yurdum insanıdır.
Bazı serilerini beğenen insandır...mesela stret party serisi iyidir.. Lc nin xside o gibi.. Neyse beyler iyi geceler..
ölse halay cekerim.
akıllara collezione un battığı gerçeğini getiren insandır.
zengindir. evet.