bugün

akp nin derhaneleri kapatmasından sonra akp ve cemaat arasında kalmış kişilerin yazdığı sözlüktür efendim bu aralar işleri çok zor.
normalde sözlüğe eğlenmek bazı olaylara çemkirmek için gelirsin ama burada öyle bir naiflik var ki sadece ciddi meseleler için giriyorum umarım çizgisi hiç bozulmaz varsın sol frame yavaş aksın.
o kadar naif ki bozmamak için yazamıyor insan orda.
muadili için

(bkz: demax sözlük) *
samimiyetle zikrediyorum güzel bir yerdir. yazarı falan değilim. ama küfürsüz sözlük mü istiyorsunuz bence tam yeridir. tamam kabul küçük, kendi çapında ama oldukça nezih. bu özelliği ile diğer bütün sözlüklere fark atıyor.
hakkında bir film de vizyona girmiş olan sözlüktür.

(bkz: sözlüklerin efendisi)
klon sözlükler arasındaki en başarısızıdır.
anasının örekesini tersten görmüş bir sözlük. çıkarken tüm entrylerimi silmeme fırsat bile vermediler. şimdi bir bu site kiralıktır yazısı eksik.
bazı sığırların cemaatin sözlüğü, bazı sığırların ise hükümetin sözlüğü zannettiği muhafazakar sözlük.

ulan aynı anda nasıl hem cemaatin, hem hükümetin oluyor bunu anlamak zor tabi.

gir bi oku ondan sonra yorum yap bari. çok cahilsin keşke ölsen.
hiç kimseye nefret kusulmayan sözlük. fethullah gülen'i seversin sevmezsin lakin kimse feto yazamaz yazdığı anda silinir.

kimse fikrini belirtti diye ana avrat küfür yemiyor bunun garantisini verdiğim sözlüktür.
daha karalamayı bilmeyen papağanların karaladığı sözlük. adam diyor ki nefret kusuluyor hani ulan nerde ben niye görmüyorum?

müddei iddiasını ispatla mükelleftir gerisini zaten biliyorsunuz.
yazmaya değecek tek sözlüktür.
niyetim reklam falan yapmak degıl ama sezar ın hakkını sezar a vermek gerekıyor. oncelıkle belırteyım sozluklerınde yazmıyorum. lakın bir gercegi ifade etmek gerekirse adamlar saglam bir format olusturdu. kufursuz sozluk hedefliyoruz dediler ve basardılar. dıger yonleriyle bildiginz sozluklerden hicbir farkı yok. herkes gelıyor her gorusten adam fıkırlerını yazıyor vesaire. ama kımse kufur ve hakaret edemiyor.

elestiri ile hakaret arasındakı ınce cızgıyı cok ıyı koruyorlar.

cok fazla dayanmaz sılınır gıder dıyordum ama baya baya tuttu. turkiye nin en buyuk haber sitelerinde roportajları vesaire yayınlandı.

adamlar kufursuz bır sozluk formatı olusturmak ıstedıler ve basardılar. sadece bunu ıcın bıle tebrigi hakediyorlar.

ıstemıyorsanız yazmaın lakın bu konudakı haklarını verın. kufursuz sozluk mumkunmus. bunu anladık.
kendini ifade etme aracı olarak bakıldığında dil denen olgunun cinsel içerikli ifadelere ve imalara gereksinimi olup olmadığını tartışmaya açan ve bu tartışmada hayır gereksinim yoktur şeklinde taraf olan bir oluşumdur.
kelime hazneleri am, göt, memeden ibaret olanların yazmalarına müsaade edilmediği için karalamaya çalıştıkları sözlük.

burası ile arasındaki fark şudur ki siz burada kendilerine istediğiniz kadar saydırırsınız ama orada size yapılan küfür ve hakarete müsaade edilmez.
Çoğu AKPli troll bir heves ilk önce oraya akın etmişlerdi. Son günlerde buraya geri koşuşmalarından anlıyoruz ki bi halta yaramayan sözlük.

Edit: Arkadaşlar dediğiniz kadar güzel bir sözlükse alın şunlara başımızdan söz yazın da biz devralırız böyle böyle nefes ala ala gideriz hı?*
bir kere hiç girmediysen, okumadıysan, yazmadıysan öyle oturduğun yerden laf edeceğin bir sözlük değildir. bi geri dur önce.. gayet aklı başında üsturuplu ve sevecen bir sözlüktür. yazar olduğun ilk anda ilgi, alaka görürsün ki çok özeldir. yönetimde on numaradır. yazarlar da haybeye yazmaz. komik olmak ya da ilgi çekmek için küfür ve argonun gerekmediğinin bilindiği emek harcanan bir sitedir.
hoşgörüsü sıfır sözlük. gündemin fethullah gülen ve tayyip erdoğan'dan ibaret olduğu, düşünmek ile saldırmak arasındaki farkı belirleyemeyen sözlük.
ayrıca ısrarla hoşgörülü olduğunu söyleyip hor görülü olmaları da dikkat çeken sözlük.
tırt sözlük. uzun süre girmeyince yazarlığı iptal ediyorlar. bu mühim değil de girdiğin tanımların nickini de "emektar" olarak değiştiriyorlar. emek hırsızları!
mal adamlar cemiyeti.
fetocular ve tayyipçiler diye 2 ye bölünmüş kendi boklarında boğuluyorlar.
Latince bilen biri tarafından açılmış olabilir galiba.
moderatörlerine sadece sil butonu veren sözlük!..

kaliteli yöneticileri var ama neden böyle yaparlar anlamıyorum.
ahlaki sınırları zorlayan ama geçmeyen sözlük. ahlaklı sözlük. bu ne şimdi.
uludağ sözlük moderasyonunun yaptığı son saçmalıklardan sonra yavaş yavaş geçilmesi gereken sözlük. adam kayırılır ama bu kadar da olmaz arkadaş. sözlüğün belirli kuralalrı vardır, kafana göre herkese ayrı kural uygulayamazsın.
güncel Önemli Başlıklar