bugün

Askerde yazıcıyken kurup oynamıştım orada bile.

Her taktiğin karşı taktiği vardır ve tutar... Bundan dolayı bir yerden sonra herkes uçar kopar, ekside vs o yüzden favoridir. Niye? Herkes bir tek ben bi bok yaptım sanır.

Yoksa güzel versiyondur.
görsel
champman0102 sitesinden güncel kadroları bulabilirsiniz.
steam de falan var mı? nereden bulunduğu merak edilen oyundur, efsanedir. tsigalko'yu al tamamdır.
Oyunu 2 hafta önce yeniden açtım. Arkadaşlar ben iki haftadir hangi takımla ilerleyeceğimi şaşırdım. Her seferinde aklıma yeni bir takım geliyor yeni oyun açıyorum. Çıldıracam.
Sanırım en son 4 5 sene önce torrentten çektiğim oyun. Hala da onun üzerinden oynuyorum. Siteyi hatırlamamakla beraber, 18/19 sezonunun güncellemesini de indirdim.
Torrentlerde olması hala muhtemel oyun.
tsigalko- ümit karan ikilisiyle rakiplere korku saldığım oyundu.
Arkadaşlar buranın forumlaşmasına en çok kızan vatandaşlardanım amma velakin bana çok acil, acaip acil, über acil cm 01 02 lazım indirebileceğim güvenli bir yer varsa ve bilen varsa bana söylerse minnettar olacağım saygılarımla.
Epeyce zamandır oynamamıştım. Aldım Beşiktaş'ı, gerçek hayatta BJK'ye gelen isimleri aldım sadece. Ailton, Carew, Kleberson, Ricardinho, Amaral, Youla, Ilıe, Quaresma, Guti, Simao vs. 7 sene kaldım, 4 lig, 1 uefa ve süper kupa aldım. 8. yılda Udinese'ye gittim, 9. yılımda inter'e geçtim. Adeta tam bir Terim kariyeri. Oyun gerçekten efsane.
(bkz: kimseyi görmedim ben senden daha güzel)
Özlettiniz be arkadaş bu saatte bu nasıl yazı? Kaç yıl geçmiş oynamayalı, Tsigalko'yu görünce bir garip oldum.
(bkz: http://thefutbolig.com/2019/08/20/nostalji-cm-01-02/)
güncel kadro yaması ile bugün yüklediğim ve hiçbir yeni sürüme değişmeyeceğim oyun.
gelmiş geçmiş en efsane menajerlik oyunu bence.

ancak son dönemde artık yıldım. ha bire saçma sapan hatalar veriyor. yok uyumluluk sorunu yok enough memory. sikerler artık.

sanal cd ile oynadım aynı, cdden yükledim aynı. amına koyim en son laptopu değğiştirdim lan bu oyun için.

2008-2009 sezonundayım. celticle atalantayı başarıdan başarıya koşturuyorum. artık top class oyuncularım otuzu geçti. 2008 olimpik geymsi izletmişim scoutlara. sezon sonu revizyon var kadroda. bu sezonu birer ikişer kupayla atlatayım derdindeyim, çünkü taktik artık çözüldü. neyse efendim paaat there is not available system memory uayrısı geldi. ayarları değiştirdim saveli oyun tamamen gitti.

hakkaten sikerler artık ya. sözün özü;

allahını seven bana alternatif bi menajerlik oyunu söylesin. yıldım lan, kan kusturdu artık!
efsanenin efsanesidir. ultimate, fm falan dadanmaya çalıştım hepsine ama ben bunun gibisini görmedim. şu aralar psv ile tozunu attırmaktayım ortalığın.
menajerlik oyunlarının en babasıdır. maçların sadece yazıyla aktığı ve aldığımız hazzı hiçbirşeye değişmeyeceğimiz nadir oyunlardandır. sonraki menajerliklerin hiçbiri bunun yerini tutmaz malesef ki.
15 senedir aralıksız oynadığım oyundur.

Evet şaka gibi ama gerçek.

Şimdi bu 15 senelik birikimimi siz sözlük yazarlarına elimden geldiğince aktarmak istiyorum. Tabii burada yazacaklarım herhalde yüzde 1'i falan olur birikimimin. Herhangi bir konuda bilgi almak isteyen olursa mesaj kutumu yeşillendirebilir.

Öncelikle ideal taktikten başlayayım. Şahsen benim senelerdir kullandığım ve çok memnun olduğum taktikten.

Defansımız 3'lü olacak. 3 DC. Hemen önünde 2 DMC. Onların önünde 1 MC. Onun önünde 1 AMC ve 3 SC. Yani taktiğimizde kesinlikle kanat oyuncularına ihtiyacımız yok. Takım formalitemiz ise Attacking, Short, Hard.

Defans oyuncularımız için Tackling, Marking, Agression ve Bravery ön planda (15+ olursa güzel olur) olmakla beraber önceki sezonun istatiklerine bakmanızı tavsiye ederim. Ortalama bir ligde 7.40 üzeri form grafiği varsa özelliklerine bakmadan transfer edin.

Ön liberolar için fiziksel özellikleri ön planda. Stamina, Acceleration, Pace gibi ama Tackling ve Agression da çok önemli. Ve bu taktikte her şey bu iki ön liberoda bitiyor arkadaşlar. Varınızı yoğunuzu bu iki adam için harcayabilirsiniz.

Ortasahanın ortasındaki adam için ise en önemli özelliğimiz creativity. Bu özelliği 20 olan bir adam bulabilirseniz maç içinde 100 pas ortalamasını yakalayabilir ve her maç çılgın atar. Diğer özellikleri çok da önemli değil yani.

Amc ve Sc'lere gelince Amc mevkisi için Forward right / centre mevkisi olarak görünen bir oyuncu daha ideal olacaktır. Santraforlarımız için tabii ki en önemli özellikler, pace, of the ball, acceleration, stamina, finishing. Ama bu taktikte odun da koysanız her maç gol atabilme potansiyeli vardır.

Kaleciyi de unutmadan yazalım. Handling, Refleks, Jumping ve Positioning önemli. Gerisi rahvan gitsin...

Ayrıca bu taktikle her maç en az karşı kaleye 15 şut yollarsınız. O kadar olmasa da 10'a yakın şut görürsünüz. Dörderli beşerli goller yemeye ve atmaya hazır olun derim.

Maçta 3-0 geriye düşseniz bile bu taktikle umudunuzu yitirmeyin ayrıca. Çünkü her şey ilk golü atmanıza bakıyor. 10 dakikada 4 gol bulabilir ve 4-3 çevirebilirsiniz maçı.

Hile değil ama kolay bedavaya yakın transfer için bir de ipucu verip yazımı sonlandırayım. Bu ipucunu başka yerde bulamazsınız ona göre.

Öncelikle Aralık ayının başında oyuncu arama ekranına geliyor, kontrat süresi bitecek oyuncuları istisnasız listeliyorsunuz. Sonra değerine göre sıralıyorsunuz. Ve değeri en yüksek olan oyuncuları işaretliyorsunuz. Bu 1 ay içinde size kontrat sürelerinin 6 ay sonra biteceğine dair haber gelecektir. Haberin geldiği gün hiç zaman kaybetmeden oyuncuyla kontrat imzalıyorsunuz. Şimdi diyeceksiniz ki "Kardeşim bunu biz de biliyoruz." Ama durum öyle değil. Dediğim sistemle dünyanın en pahalı futbolcusunu 3. sınıf bir takıma getirebilirsiniz. Bunun için sadece kasanızda bir miktar paranız olması gerekiyor (4-5 milyon USD kafidir) Ön sözleşme yaparken oyuncunun maaşını en düşük seviyeye getiriyorsunuz. Ya da biraz daha fazlası olabilir. Ama kesinlikle fullemeyin. Sonra kontrat uzunluğunu en düşük seviyeye getiriyor ve "aylık" bölümünü seçiyorsunuz. Yani her an gidebilecek şekilde oyuncuyu transfer etmek istiyorsunuz. Bu noktada en önemli şey imza parası arkadaşlar. Dünyanın en iyi oyuncusuna dahi ortalama 1 milyon USD imza parası verdiğinizde size gelmeyi kabul ediyor. Tabii ki aylık kontratta. Yani düşünüyorlar ki "1 aylığına 1 milyon kazanıyorum." Bu arada gol ve asist parasını maksimum yapabilirsiniz. Serbest kalma maddesini değil de küme düşerseniz serbest kalma maddesini aktif hale getirebilirsiniz. Bu taktikle genellikle 30 Haziran civarında söz konusu oyuncu takımınıza katılacaktır. Ancak dikkat etmeniz gereken nokta takımınıza katıldığı gün yeni kontrat önermeniz. işte burada halihazırdaki düşük maaşı devreye giriyor ve takım ortalamanızın üstünde bir maaş istiyor. Diğer türlü en yükseği verip getirmiş olsanız yeni kontratı genellikle kabul etmiyorlar. Elinizi sıkı tutun ve avınızı kaçırmayın ama.

Dipçe: "Bu transfer taktiğiyle güncellenmiş kadrolarla Konyaspor'a 2. sezonda Cristiano Ronaldo'yu transfer ettim demem yeterli olur galiba."
sene 2005 falan. mahallede yakın bir arkadaşım var. yakın dediğim kardeş gibiyiz böyle. babalarımızın dükkanları komşu, annelerimiz görüşüyor falan. neyse efendim bu arkadaşa bilgisayar aldılar. bende yok henüz tabi. ben sürekli bunlardayım, oyun falan oynuyoruz. derken cm oynama fikri aklımıza geldi. ikimiz 2 takım yönetecektik. öyle karşılıklı oynayacağız aynı ligte. o juventus'u aldı, ben milan.

işte şampiyonluk için çekişiyoruz, aynı adamlara teklif götürüyoruz falan. derken biz mahalle de top oynarken bunla kavga ettik. ikimizin de orası burası kanadı. biz de yaklaşık 3-4 gün konuşmadık. sonra barıştık tabi. bunlara gittim ben ve acı gerçek yüzüme çarptı.

bu şerefsiz, oyuna girmiş maçlara başlamış benim kaleciyi ileri koymuş her maç 20-30 tane yemişim ben. sonra yine kavga ettik tabi.
nikiferenko, tsigalko, mark kerr, aghohawa, okoronkow ve costanzo'dur.
Nerden indirebiliriz.
Daha iyisi gelmemiştir. Evet.
win 10 a kurmayı başaramadığım oyun. setup bile açmıyor makine. eğer kurulumu bilen birileri var da söylemiyor ise, çok ayıp ediyor, çok üzüyor beni. teamviewer yapacak adam bile candır.
efsane oyun. forvete serkan aykut ve temur altunhanı alın her maç 4 5 gol garanti.
(bkz: cricuate ligament)
özlenendir. diğerleri bunun kadar zevk vermemiştir.
yapılmış en güzel menajerlik oyunu. halen kendini büyük bir keyifle oynatıyor.