bugün

lebron ve yigitlerine bin selam olsun.
Bu sene nba finallerine çıkamayacak büyük ihtimal.
Bu sene de finale kalacaktır.
'Kral' lebron un takimi. 1990dan sogra dogmuslarin krali. Koc falan yok olum bu takima lebron un sikik egosu yonetiyor bu takimi.
Okc gibi çöp bir takımdan 148 sayı yemiştir. Takımda artık kariyerinin sonuna gelmiş, pili bitmiş, wade,rose,jr smith gibi adamlar oynuyor. Bench desen zaten çöp. Takımın as uzunu g-league'de bile oynayamayacak kapasitede olan ama senede 20 milyon alan tristan thompson. Hocası ise Akın çorap yeşilgiresunspor'u bile yönetemeyecek kalibrede olan ama sırf lebron'un egosu yüzünden takımın başında bulunan tyronn lue.

Gerçekten kötü yönetilmektedir. Bu sene finale kalacağını kesinlikle düşünmüyorum.
lebron james büyük basketçidir eyvallah. bence tarihin gördüğü en iyi 5 oyuncunun içine kafadan girer, ilk 3 için ise tartışılır.

karakter olarak da çok sıkıntılı bir sporcu olduğunu düşünmüyorum. en azından kobe bryant gibi tecavüz suçlamasıyla hiçbir zaman suçlanmamıştır. ufak tefek şımarıklıkları oluyor ama soruyorum hanginiz bu adam yerinde olsaydınız bunları yapmazdınız?

cleveland'taki sorun ise, bu takımın gerçekten bir coachu yok. takımı 3 senedir tek başına lebron yönetiyor. haksızlık etmeyin bu takım böyle şampiyon da oldu fakat bir yerde patlayacaği da belliydi.

lebron tek başına bir yere kadar. jr smith, kevin love, iman shumpert, jeff green gibi adamlarla üstelik coach olmadan anca bu kadar olurdu.

takım için bir rebuilding dönemi yaklaşıyor.
her zaman dedim kyrie varsa cavs var diye. bakın bostona ibret alın şimdi ibneler. diz çökün destur isteyin.

nefretim büyük.
ne olursa olsun bir takımda koçun kariyeri namı oyuncudan aşağıda olmayacak aga. ezerler adamı. ayrıca tyronn lue kim amk 5 sene önceye ivy yan yatırmıştı parkeye. neyse yanı o koçu en kötü takıma koy yine koçluk yapamaz. zaten james de ondan istemiştir amk ezerim ben bu cücüğü diye.

ulan adam gm'nin bile önüne geçmiş. at koşturuyor takımda..

he şimdi heatte spoelstra dönemini örnek gösterebilirsiniz ama pat riley vardı o takımın başkanı tokatlardı big three'yi en ufak yanlışlarında.
kyrie gittikten sonra 2. alternatif sıkıntısı hala çözülmemiş vaziyette. isaiah thomas için hala şans verilebilirdi, yerine jr smith gönderilmeliydi.

ama takımdan ziyada şu sokuk tyronn lue'yu siktir etmeleri lazımdı. gm'in embesilliği naparsın.
artık desteklemediğim nba takımı. lebron reyizin hatrına tutuyordum ama bokunu çıkardınız yani. jr smith'in eniştesi falan bu kulübün sahibi galiba. göndermediler gitti şu otçuyu.
Sezonu 4 veya 5. sırada bitirmeyi amaçlıyorlar.
yanlış transfer politikası yüzünden koca bir sezonu çöpe atmış amerikan basketbol ligi diğer adı ile nba takımı .
2018 Nba şampiyonu rez al. bu yıl şampiyon biz olacağız. LeBron gümbür gümbür geliyor.
Milwaukee Bucks mücadelesi öncesinde Quicken Loans Arena'da yer alan tüm koltuklara Cedi Osman tişörtü koyan nba takımı.

görsel
görsel
çok şansız bir takımdır. elindeki kyrie irving gibi bir oyuncuyu hiçbir iyi hamle olmadan takasa verdiler. karşılığında takımda kalan sadece ante zizic. bu sene playoffları zor gözüküyor. dün oynanan pacers maçınıda verdiler. lebron james kariyerinde ilk kez 1. round maçını kaybetti. halbuki 2012 miami sezonundan daha iyi oynayan bir james'e göre. şans sizinle olsun.
En sevdiğim NBA takımıdır. Bu sene King James ile imkansızı başarmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Benim görüşüme göre doğunun en iyi 5-6. takımı olmalarına rağmen konferans yarı finallerine kaldılar ve Toronto gibi zor bir deplasmandan galibiyetle başlamayı başardılar. Kevin Love dışında emeği geçen herkese teşekkürü borç bilirim.
cavs, tam anlamıyla nba finallerinin ilk karşılaşmasında oracle arena'da rodin'in cehennem kapıları'nı eserini yaşadı. jr smith kendini galip sanıp zamanı oyalamasaydı, o son topu akıllıca kullansaydı karşılaşmanın akıbeti değişirdi. https://www.youtube.com/watch?v=FTZ4oh4eoK8

seriyi kazanmaları diğer yıllara göre çok zor. şimdiden LeBron'un ilerideki karşılaşmalarda ruh hali belli. görsel
takım olarak işler eserdeki kapıda belirtilen 3 temaya doğru ilerliyor: yabancılaşma(takımına karşı LeBron. 50 sayı atmasına rağmen kazanamadı), umutsuzluk(jr smith), ölüm(yüzüğü kazanamasalar mecazi anlamda).
Üzgünüm Golden State bu senenin şampiyonu olacak with baby face killer stephan curry !.
lebron james' den dolayı NBA' deki tuttuğum takım.
takıma gelenin moodu düşüyor. looser gibi oynuyorlar. çünkü lebron çok bencil(gerçi dünkü gsw final ilk maçında ilk başlarda oyunu dahi başkasına kurdurdu) kevin love takıma üçlük kralı olarak geldi 1/7 ile filan oynuyor. sezon başında zaten wade, rose, thomas sırf lebronun bencilliği yüzünden aşağıya indi. mesela harden takım arkadaşlarını da yukarıya çekiyor ama lebron zaten yeteneği sınırlı oyunculardan kurulu bu kadroyu jr smith ve love'ı oyuna dahil etmeyerek kendini zora sokuyor. şu an lebron>cavs. seneye lebron giderse cavs iki-üç sezon ligin dibine demirler sonrasını bilemem.
işte böyle, her sene böyle
süpürülen loser takım.
Cedi osman.
lebrondan sonra kayda geçmiş hiçbir başarısı yok ayriyeten cedi bok gibi oynuyor ama yine de nba de maçını izlemesi en zevkli takım.