bugün

Hala oynayan mı var yuh.
boşta olan yazar varsa seve seve alacağım +5 klanıma buyrun. yaş ortalaması +20.
9 köy belediyesi için güncel güzel klan savaşı düzeni olan yeşillendirirse sevinirim.
Ayrıca 20 yaş üzeri kalıcı samimi arkadaşları alabiliriz 6 seviye klanımız.
http://www.nytimes.com/20...p;ref=technology&_r=1

profesyonel olarak ta ilgilenenlerin hatta hesabı devamlı bakma karşılığı para alan çinlilerin olduğu oyun.
görsel
Belli bir seviyeden sonra oyun tekrar ediyor kendini.Bina yükseltmek istiyorsun 12 gün istiyor.Böyle böyle soğuyon oyundan.Hiç başlamayın daha iyi.
Sikimsonik oyunlardan biri daha.
boş iş . onun yerine hearthstone indir oyna , para basamadan bi halt olmaz clash of clansda
arada bi sürpriz yapabiliyor,

görsel

not: sol üst hariç oynanmamıştır.
Gene baydığım oyun. 5 6 ay oyna 5 6 ay oynama seklinde devam ediyorum.. yaz sıcağında hiç çekilmiyor ibne oyun.
103 lvl 2500 küsür taş ile hesabımı sattığım oyundur. llgilenenler pm.
9. Seviye belediye binasına yeni sahip olmuş, köyünü düzenlemeye üşenen bir yuzır olarak pek sevdiğim oyundur.
Azerbaycanlıların ve Kürtlerin bir arada buluştuğu ortam.
görsel

globalde münakaşaya girmeyin,

bazı şeref yoksunları iletiyo hemen.
Çok zevkli başka oyunlara benzemiyor, harika bir oyun.

Klan ima gelin.!
85 level ve klanımda yardımcı lider olduğum için elimden bırakmadığım oyunumdur.
Çok şükür ki bıraktım. Hayattaki tek kötü alışkanlığım tabi alkol ve sigarayı saymazsak.
Oyunu yalayıp yutmuş arkadaşların bana ulaşmasını beklediğim oyun. Bie kaç sorum var da.
sürekli bakman gereken oyundur tuvaletteyken bile saldırı yapabilirler.
Ara ara bırakıp tekrar basladigim simdi tekrar sardığım oyun. En güzel tarafı her daim köyüne gelip kaldigin yerden devam etme lüksün olması.

Ordu kampında 7/24 domuz çevirip yedikleri de dikkatimden kaçmıyor.

görsel
153 lvl
Th 11
Savunma ve binalar full
Duvarlar %80'i 10 lvl gerisi full
Kral 36
Kraliçe 40
Koruyucu 16
+5000 taş'la satılıktır. ilginenenler pm.
Clash royale oyunu çıktıktan sonra bıraktığım oyundur.
13 level ve eziğim yağmalıyorlar sürekli ama geliştirecem kafaya koydum. yanlız taktığım bir soru clandakilere veya diğer oyunculara özel mesaj atılmıyormu bu oyunda?
arada bi girmekten klandan atılmışım ya.

o deil kara iksiri de iyi çalıyorlar;

görsel
hiç oynamadım ama bir küfürbaz arkadaşım sürekli küfür ediyordu köyüne saldıranlara... hatta yardıma gelmeyen takım arkadaşına senin ananın bir yerinde fındık kırarım demişliği var.