1. 1.
  Özellikle bahar aylarında burnunu kopartıp yerine ağaçtan biblo taktırmak isteyen alerjili rinitli insanların burnuna alacağı en güzel hediye. Diğer antihistaminikler gibi uyku yapmaması kendisini cazip kılmıştır, fiyatı 2008 yılının verilerine göre 8 YTL civarında olup bir kutusunun içinde 20 adet draje şeklindedir. Bokunu çıkartmadığınız sürece yanetkisi yoktur.
  1 ... xtc lsd
 2. 2.
  yan etkileriyle insanın çok afedersiniz ağzına sıçan, kaş yaparken göz çıkaran ilaçtır. kullanmaya başladıysanız öncelikle geceleri uyumayı unutun. nitekim sabahın ilk ışıklarını görene kadar bir o tarafa bir bu tarafa dönüyorsunuz, o biçim uykusuzluk yapıyor. ayrıca bol miktarda öksürüğe ve sağınızın solunuzun kaşınmasına da hazırlıklı olun derim.
  1 ... you cant help me
 3. 3.
  zatımı bu son bir saattir muma çevirip uykuyu haram eyleyen ilaç niyetine eziyet.
  1 ... sapka yapamayan cuheyla
 4. 4.
  alerjik konularda ve sinüzitlerin açılması konusunda çok iyidir lakin yan etklileri adamı perişan eder. uykusuzluk yaptığı gibi sinirlilik ve duygusallıkta yapar.***
  1 ... qpsk
 5. 5.
  basagrısını dındırmek temel amacıyken uykusuz bırakıp tekrar bas agrısı baslatan tuhaf bır ılac. Icsen bır turlu ıcmesen bır turlu.
  ... sapka yapamayan cuheyla
 6. 6.
  durduk yere mutluluk verme gibi bir yan etkisine rastladığım mucizevi hap.
  ... cnnturk
 7. 7.
  dekonjestan özelliğinden dolayı 4 mevsim burnum aktığında kullandığım yegane mükemmel ilaç.
  -1 ... caydaliptonkaridaipdon
 8. 8.
  normalde prospektüs okuduğum halde prospektüsünü okumadığım ilaçtır. yan etkilerin psikolojik olarak gerçekleştiği inancındaydım. lakin burnumun içine mentol sokulmuş hissi uyandırana ve kalp çarpma hızım artana kadar. kullanalı 1 saat olmasına rağmen bunları yapıyorsa ertesi günü düşünemiyorum. ancak işe yarayacağına kesin gözle bakıyorum.
  ... meditasyon
 9. 9.
  nezle ve grip olmadığım hâlde, sinüzitim ve senelerdir burnumun bir sağ, bir sol tarafına geçiş yapan tıkalılık sebebiyle kullanmakta olduğum ilaç. bağımlılık, müptelalık yapar mı, bir yan etkisi var mıdır bilemiyorum. havayı soluyabilmek için alıyorum işte, öteki türlü bir burun deliği tıkalı, nefes almak işkence olabiliyor gerçekten.
  ... taciturnn