bugün

"ses ver lan artık bi" dediğim..
(bkz: Cirkin ördek yavrusu ile farecik)
ırkçıyım, ırkçısın, ırkçı, ırkçıyız, ırkçısınız, ırkçılar yazarı.
*
yururken hic dikkat etmeyen yazar. milletin nasiri olur, yarasi olur; boyle yururken basarsin ayaklarina, canlari acir. keske nasir yakisi falan dagataydik millete. *
sozluge dondugu icin mutlu oldugum yazar. tekrar hosgeldin.
bugun yeni gördüğüm ve kardeşimi görmüşüm gibi sevindiğim yazardan çok yazar nickidir.

bir yerde üvey kardeş nicklerimiz.
döndüğünü geç farkettiğim ve giderken bir veda bile edemememin üzüntüsünü hafifleterek çok sevindiren dost yazar. yürekler dolusu hoşgeldin, sefalar getirdin.
üzerinde beşiktaş formasıyla bursaspor taraftarlarının üzerine umarsızca atlayabilecek cesarete sahip keskin kalem.**

ayrıca kendisinin faşist olduğu yönündeki söylentiler de külliyen yalandır. zira kendisi faşist değil, son derece aklı başında bir abimizdir. ayrıca da beşiktaşlıdır.*

ha bir de; nobre akşam nasıl koydu kafayı yaa !**
yazkaççı yazar.
kralmış kral.

ben bu gece bunu gördüm...
yüzüne hasret kaldığım değerli ağabey. inşallah yakın zaman içinde bira kadehlerini tokuşturacağız birlikte.
son yaşanan aynı entry yazma hadisesinden sonra, futbol yorumlarını okumadan altına imzamı atacağım yazardır.
sıradan bir yazar. 3. nesilmiş. tanımı yaptık.

En son kötü oylanan entrylerine baktığımda, kötü oylanan entrylerin hepsi pkk aleyhtarlığı ile ilgili girilmiş entryler. Bazen soruyor bu yazar kişisi kendine bu sözlük nereye gidiyor diye. Cevap bulamayınca da ebesinin körüne kadar yolu var diyor ve 2-3 Ay entry girmiyor bu yazar kişisi. Siz eksi oylamaya devam edin minik hümanist çığırtkanları, bana faşist de deseniz, ırkçı da deseniz her daim karşınızdayım. 30+30 dan çaylaklıkta alsam durmak yok yola devam *
Dipnot editi : şimdi bazı andavallar içlerinden geçirecek kendi nickini sol frameye taşımak için kendi altına entry girdi diye. böyle düşüncelerde olsaydım muadilim olan 3. nesil soydaşlarım gibi nick altım 70+ entrylerde değil 700+ entrylerde dolanırdı.

(bkz: haydi şimdi dağılın)
#4813154 okuyun, okutun özellikle pkk sempatizanı arkadaşlar burdan buyursunlar.
pkk militanlarına şehit demiş yazar.

(bkz: ahmet kaya/#2146326)

ahmet kaya'ya nefret saçmakla bilgisizlik arasındaki doğru orantının kanıtıdır kendisi. ölenlerden 25.000'i pkk'ya katılan vatandaşlarımızdır, bu vatanın çocuklarıdır onlar da doğru, ama yazar ahmet kaya'ya nefret saçarken bu insanlara şehit diyorsa burada bir bit yeniği olmalı.

bilgisizlikle yoğurulmuş nefret sonucu ölen bu ülkenin insanları için sergilenmemesi gereken tek tutum cehalettir. cehaletle tahsilsizlikten değil, kaba kuvveti yücelten hamaset üstadlığını kastediyorum.

bu bakımdan kendisi bu tipolojiye güzel bir örnek sunmaktadır.
pkk militanlarına şehit demiş yazarmış. cirkinordekyavrusu yani bendeniz pkk li piçlere militan bile demiyorken leşlerine şehit yakıştırması yapmak ne haddimedir anlayamamışımdır. bazı yazarların okuduklarını götlerinden anlamasından mütevellit yaftalanması gayet doğaldır.

Ahmet kaya'ya kusulan kinin cehaletten kaynaklanması ise ayrı bir komedya. Adamın videolarını koyuyorlar vallahi apoyu özledim demesini gözlerinin içine sokuyorlar, izleyenler nato mermer nato kafa. Sonra yazar kişisi bu şahsı eleştirince cahil cühela oluyor. bu yazar ne bilgililer gördü, eline g3 ü tutuşturduklarında altına işeyeni mi dersin? kafasına kurşunu yediğinde kelime-i şahadet getiremeden öleni mi dersin, orda yaşananları bilmeden sözlükte atıp tutanını mı dersin. ne dersen de.

ee kıçınız rahatta at boku tsk ya, at boku türkçülere, at boku milliyetçilere, yaz 3-5 tane hümanizm sıçan entry sözlükte celebrity ol egon tavan yapsın.
sağa sola lâf yetiştirece'm derken ne yazdığının bile farkında olmadığını gösteren vatan millet sakarya savaşı gazisi.

yüce türk milleti peşinde aslanım, koş!
2 senedir nick altı böyle şenlenmemiş yazar. yeni nesil yazarlar, yeni nesil hümanistler, yeni nesil sempatizanlar geldi normaldir. benim gibi faşist, türkçü, milliyetçi, ırkçı, şovanist, popülist, sayabildiğine ist bir adamla uğraşmak hoşlarına gidiyor. hey gidi hey cirkinordekyavrusu siz gibi kaçının arkasından su döküp hayırlı yolculuklar diledi.
yazdığı entryler allahsızların zoruna giden yazar. özellikle özenti allahsızların. ayrıca elleri dert görmeyesi insan.
adam gibi adamdır, muhabbetini özlediğimdir.
(bkz: kes lan)

not: gaizka mendieta
(bkz: ördekte zeka aramak)
hoşgeldiniz sefalar getirdiniz başlığımın altına da ben pek sevmem sol frameye çıkmayı. hele ki sol frameye getirenler sözde insan sıfatı taşıyorlarsa.
uludağ sözlük'ün, en kaliteli ve mantıklı yazarlarındandır. iyiyle kötüyü ayırt edebilme yeteneğine sahiptir. bu yazar gibi 20 tane yazar olsa bu sözlükte, sırtı yere gelmez bu sözlüğün.
ateistlere, hümanizm çığırtkanları, pkk sempatizanlarına göre çirkin yazar. bunların zıt istikametinde düşünen zihniyetlere göre de on numara yazar. lan olum farkedemediniz mi hala?

(bkz: tın)

ses gelmedi mi?

(bkz: tıııııııın)
duruşu, görüşü, sert ama gerçekçi yazıları sebebiyle sürekli bir şeylerle yaftalanan yazar. hassas olduğu konular var ve bunda da sonuna kadar haklı. bu hassasiyete saldıran olduğunda öyle bir yazıyor ki, doğal ve dobra dobra. işte bunu seviyorum.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar