bugün

erkeklerin hem kel hem fodul olanı neyse kızların da böyle tipleri budur.
efendim atalarımız yüzyıllar önce ayna yapmış,hiç düşündünüz mü niye,ben biraz önce düşündüm,
bu çirkin olduklarını kabul etmeyen kızları,çirkin olduklarına inandırmak için.
niye kasarlar anlamıyorum. güzelim deyince güzel mi oluyorsunuz?
rus amcamızın dile getirdiği
çirkin kadın yoktur az votka vardır lafını da duymamazlıktan geliyoruz.
rusya da yaşasam bende oyle derdim
aynaya en son 5 yaşındayken kafasında pembe tüylü taçla bakmış kızdır. lakin yeniden aynaya bakması ve artık gerçekle yüzleşmesi gereken kızdır.
altı nokta körler derneğinin sekreteridir misal. herkes güzel kızımdiye seslenmektedir kendisine.
genellikle düzgün bir fiziği olan(aslında sadece zayıf olan) kız modelidir. güzellikten anlamayan bi grup erkegin doldurusuna gelerek kendini dünyanın en güzeli zanneder. ancak gün gelip yaşlanınca o çirkinlik daha da artmaya başlar,o zaman şişman ve güzel olanlar bu kızlara uzaktan muzur bir tebessüm ederler. (bkz: hahahah)
mutlu olma olasılıgı yuksek olan kızdır kendisi. * *
çirkin olduğunu kabullenmeyen kız, güzelliklerinin farkında olan kızdır.

güzellik kavramı o kadar görecelidir ki, votka filan hikaye.. ırktan ırka, yöreden yöreye ve geçmişten günümüze güzel anlayışındaki farklılıklara bir bakmalı..
evet, güzelliği konusunda hem fikir olunan bir sürü kadın vardır, ama güzel olmadığı halde kabul görmüş, sevilmiş kadınlar da vardır.

barbie bebeklerin, sıfır beden mankenlerin dayatıldığı günümüzde kendisinden güzel bir sürü insanın varlığının farkında olan, ancak sahip olduğu güzelliklere tutunup kendisini sevmeye devam eden kızdır.
aynaya pek bakmayan baksada gördüğüne dikkat etmeyen kızdır.
ayrıca;
(bkz: her insan kendine güzel gelir)
guzellikten anladiklari sadece yuz guzelligi olan kisilerce elestirilen kizlardir. her insan cirkindir, ama her insan guzeldir. gel simdi cik bunun icinden.
kabul ettiği anda
- hayırrrr sen çok güzelsinnnn öyle demeeee aaaaa ne alakası var denilen kız modelidir.
hatta bazı durumlar vardır ki onlar daha keyifli güzel olduğu halde çirkin olduğunu kabul eden kızlar, nasıl rahattırlar anlatamam bilir neyin ne olduğunu karşısındaki mahluğa verir ipleri sen kafana göre takıl dönerim ben der... *
ben çirkin değilim bakımsızım diyen kızdır.
- çok çirkinsin.
+ hiç de bilem!
- çirkinsin işte..
+ değilim işte!!
- çirkinsin
+ değilim
- çirkinsin
+ değilim

- tamam değilsin.
+ ben çok çirkiniiiiiiiiiiiimmmm böhüüüü!!
- ?!?
karşısındakine vodka ikram edendir.
kendiyle barışık olmayan kızdır.
kendiyle bari$ik olan kizdir.
mevlana der ki : güzellik yüzde değil bakan gözdedir
sözlüklerdeki avcı kardeşlerimizin en makbul hedeflerinden biridir,iki kelam pohpohlama ile kaldırılmaya müsaittir bu çaresizlik içinde.
her kadın güzeldir tezini savunması muhtemel kızdır. *
(bkz: cirkin kadın yoktur az votka vardır)
büyük ihtimalle türktür. bizim kızlarımız göz ucuyla baktığınızda kendilerine aynada şöyle bir bakmadan popolarını fezaya gönderirken avrupalılar mütevazi bir şekilde gülümsüyorlar efendim. gerçi bizimkilerde de gelişme yok değil, var. evet.*
boy boy fotograf çekilip bunlara bakıp bakıp'ay hiç fotojenik degilim normal halimden hep farklı cıkıyorum' söylemleriyle dikkatleri daha da üstüne toplayan fakat milletin kıçıyla güldüğü kız profilidir...
haklı olan kız modelidir. çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır cevabını vermesi muhtemeldir.
gün aşırı bu başlığı okuyan kızdır.

şşş..
götüme kaş göz çizdirsem senden daha güzel olur lan!
nedir yani bu direnç, deli manyak..

edit: "çizdirsem" deyince mesaj butonu sönmek bilmedi.. şaka o lan şaka.. ne götçü çıktınız be!
güzel kızdır.
"çirkin bayan yoktur, bakımsız bayan vardır" cümlesini hayat felsefesi haline getirmiş kız tipi olabilir.
insanlar hiçbir zaman çirkinliğini kabul etmemiştir etmezlerde özellikle kızlarçirkin kız yoktur bakımsız kız vardırfelsefesi güderler ve bu felsefeye öyle bir inanmışlardır ki artık sadce birbirlerini gaza getrmektedirler bakın ahmet haşime adam gündüz cıkmazms cirkinim die karanlık çirkinliğimi kapatır misali sonuç olarak azıcık böylesini örnek alalım ve gereksiz bir güvenle ortada dolaşmayalm....