bugün

yine bildiğiniz oluşumun bir bakanının patlattığı bomba. cinselliği üremek için yapılması öneriliyor. bazı kişilerin cinsellikten zevk aldığını tespit etmektir.
bu zihniyet yüzünden yıllardır - delicesine sevişmek isteyip de- sevişemeyen insanlar biliyorum.
cinsellikten zevk almadığını iddia etmektir.
Bakanın cinsel sorunları olduğu gerçeğini ortaya çıkarır.
oha dediğim önerme.
böyle bir şeyi nasıl söyleyebilir bir insan düşünemiyorum.
zevk alıyorlarmış dan önceki kelimeyi, töbe töbe, görür görmez az daha ahlakım bozuluyordu.
lütfen başlık kaldırılsın.
not: çok ciddiyim
gösteri peygamberi'nden şu alıntıyı yapmak farz oldu:

"seks. hiç sevişmezseniz.. güç hissinin ne oldugunu asla bilemezsiniz. kendi sesiniz ve kişiliginiz olmaz. seks sizi ailemizden ayıran ilk eylemdir. cocukları ebeveynlerden ayıran şeydir. ilk başkaldırış. ailenizin size ogrettigi şeylerin ötesine asla geçemezsiniz. eğer seksi yasaklayan kuralı çiğneyemezseniz. bir daha hiç bir kuralı ciğneyemezsiniz.1960lardaki kargaşanın sebebi vietnam savaşı değildi. uyusturucular değildi. doğum kontrol hapıydı. tarihte ilk kez insanlar istedikleri kadar seks yapabiliyorlardı. herkesin böyle bir gücü vardı. tarih boyunca yaşamış olan en güçlü diktatörlerin cogu seks manyagıydı. sekse olan açlılıkları ellerindeki güçten mi kaynaklanıyordu yoksa güç tutkularının nedeni sekse olan düşkünleri miydi ? eğer seksi arzulamıyorsan , gücü arzular mısın ? hayır. ağırbaşlı , sıkıcı ve cinsel acıdan bastırılmış başkanlar seçecegimize (!) belki de en azgın adayları seçmeliyiz. belki iyi iş çıkarırlar"

koyunlar senede 1 defa çiftleşirler. yine aynı koyunlar çobanlar tarafındab güdülür veya sürü psikilojisiyle uçurumdan atlayabilirler. konu bu kadar basit. koyun olmamak için, seks yapın!

tanım: muhtemelen iktidarsız veya küçük pipili bir bakanın açıklamasıdır.
beni tarif eden açıklama. ben itiraf ediyorum çok zevk alıyorum.
cinselliği üremek için yapılan bir iş olarak gören gereksiz açıklaması.
(bkz: ağzından mı öpmüş)
cinsellikten zevk alan yegane ırk olan insanların hayvanlardan ayrıldığı bir nokta da budur. diğer türlü sadece üremek için olanını hayvanlar yapar zaten.*
truvaefes abimizin tarihi sazan avıdır. güldürmüştür. kaynak tabiki yok. yazık.